برای تماس کلیک کنید 09121451854

نماشویی

contact us

 قیمت نماشویی ساختمان چقدر است ؟

برای اطلاع از قیمت نماشویی در تهران و کرج و شهرهای مختلف کافیه که با گروه کار در ارتفاع سپهر سپید ایرانیان تماس بگیرید.

 

نماشویی و شستشوی نمای ساختمان یا همان washing the face of the building همانطور که از اسمش پیداست به انجام شستشو و نظافت نمای بیرونی ساختمان اشاره دارد .

خدمات نماشویی ساختمان یک عمل تخصصی می باشد که گروه کار در ارتفاع سپهر سپید ایرانیان کلیه خدمات نماشویی با طناب یا راپل با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت نماشویی به صورت کاملاً تضمینی با استفاده از روش ها و استراتژی های مختلف انجام می دهد.

انجام نماشویی این روز ها دیگر یک کار اضافه نیست ؛ شما با انجام خدمات نماشویی اعم از نماشویی ساختمان با طناب(راپل) و شستشوی نما با واترجت بدون داربست می توانید نمای ساختمان خود را پاک و درخشان کنید این این درخشان شدن تاثیر زیادی حتی در رفت و آمد افراد خواهد گذاشت.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر چند سالی از انجام نماشویی ساختمان یا نماشویی شیشه و از بین بردن جرم و آلودگی نمای ساختمان شما می گذرد وقت آن رسیده حالا با ارزان ترین قیمت نماشویی دوباره نمای ساختمان خود را پاکیزه کنید.

 

حالا سوال ممکن است این سوال ها در ذهن شما بیاید!

 کار شستشو نما را به کدام شرکت  نماشویی بسپارید ؟

کدام شرکت نماشویی معتبر می باشد؟

قیمت نماشویی ساختمان در تهران و کرج و دیگر شهرها  چقدر است؟

با ما در این مطلب همراه باشید تا پاسخ کلید سوالات خود را پیدا کنید.

 نماشویی ساختمان

تیم کار در ارتفاع سپهر سپید ایرانیان آماده ارائه خدمات با استفاده از به روز ترین امکانات و همچنین با استفاده از دستگاه های پشرفته نماشویی ، و مصالح مرغوب و مواد نانو و ضد آب ؛ را با بالاترین کیفیت و دوام باتر در سراسر ایران انجام می دهد.

یکی از دلیل های اصلی رضایت فوق العاده کارفرما ها و مشتریان ما در سال های اخیر کیفیت و تضمین خدمات در حین انجام کار می باشد به علاوه سابقه فعالیتی ما هم در این زمینه در انواع نما ها و  انواع ساختمان ها با ارتفاعات مختلف با استفاده از نیرو های کار بلد و متخصص بی تاثیر نبوده است.

شستشوی نمای ساختمان را در اصطلاح نماشویی می گویند. با وجود آلودگی هایی که در هوا وجود دارد و همچنین دود و گرد و غبار و بالا نبودن کیفیت سنگ های نمای ساختمان و در نتیجه خراب شدن رنگ نما احتیاج به نماشویی ساختمان در شهرها به خصوص در شهرهای بزرگ به شدت حس می شود.

بهترین نماشویی

اگر دقت کرده باشید اکثر ساختمان های نو ساز پس از پایان کار ساخت ساختمان نمای ساختمان چهره ای زشت و کثیفی به خو می گیرد که دلیل اصلی آن این است که یا مواد سیمانی در حین سنگ کاری باقی می مانند یا میریزند بهترین راه حل برای زیبا سازی نمای ساختمان انجام نماشویی ساختمان می باشد.

در بسیاری از مواقع نیز بعد از اینکه ساختمان ساخته می شود آثاری از سیمان بر روی ساختمان نمایان می شود که چهره ساختمان را نازیبا می کند. در این وضعیت نیز بهترین کار، شستشوی نمای ساختمان یا نماشویی می با شد تا ساختمان زیبایی اصلی خود را به دست بیاورد.

ترمیم سنگ هایی که در طی گذشت سالیان دچار شکستگی و ترک خوردگی شده اند از دیگر محاسن استفاده از نماشویی می باشد. آلودگی هوا و دیگر آلودگی ها باعث ریختن نمای سنگ و از بین رفتن کیفیت آن می شود بنابراین نماشویی به موقع ساختمان و پاک کردن آلودگی ها از روی آن مانع از بروز چنین اتفاقاتی و متحمل شدن هزینه های سنگین بعدی خواهد شد.

انواع روش های نماشویی و روش انجام کار

اگر شما قصد انجام نماشویی ساختمان خود را دارید شرکت نماشویی سپهر سپید ایرانیان به شما 7 روش مختلف تمیز کردن نمای ساختمان به علاوه ابزار های مختلف را به شما معرفی می کند .

استفاده از هر کدام از این روش ها به نمای ساختمان شما بستگی دارد که پس از این که کارشناسان ما نمای ساختمان شما را بررسی کردند انتخاب می شود که شامل :

  • نماشویی با طناب
  • نماشویی با داربست
  • نماشویی با کلایمر
  • نماشویی با جرثقیل
  • نماشویی با بالابر هیدرولیکی
  • نماشویی با آب
  • نماشویی از کمربند محافظ

با تمامی 7 روش گفته شده قابلیت شستشوی نمای ساختمان محیا می باشد و گروه کار در ارتفاع سپهر سپید ایرانیان با توجه به استراتژی های مخصوص و ابزارها ، نمای ساختمان شما را با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت نماشویی نظافت می کنند.

به صورت کلی گروه کار در ارتفاع سپهر سپید ایرانیان با صداقت کامل نسبت به تشخیص این که کدام روش مناسب تر ، ایمن تر و اقتصادی تر می باشد به اطلاع کارفرما می رساند.

قیمت نماشویی با طناب با قیمت نظافت نما با داربست متفاوت می باشد چرا که بهتر است برای نماهای که ارتفاع های آن ها بیشتر از 3 طبقه می باشد از راپل برای شستشو نما استفاده شود، یکی از دلایل استفاده  از طناب برای نماشویی ساختمان بالا بودن ایمنی نسبت به داربست می باشد.

از ملاک هایی که در انتخاب روش نماشویی ساختمان بی تاثیر نیست:

  • ارتفاع ساختمان
  • امکان درسترسی با طناب یا داربست
  • تعداد نیروی مورد نیاز برای تمیز کردن نمای ساختمان

برخی از استراتژی ها و نحوه شستشو نمای ساختمان:

شستشو نما با آب:

اگر شستشوی نمای ساختمان خود را به صورت دوره ای انجام می دهید و نمای ساختمان شما از جرم و کثیفی زیادی بر خوردار نباشد ؛ با استفاده از آب زیبایی نمای خود را دوباره به دست می آورید .

شستشو نما با آب و سیلیس:

اگر نمای ساختمان شما از جرم ولکه های سختی برخوردار می باشد با استفاده از شستشو با سیلیس این لکه ها و جرم های سخت از بین می رود.

شستشو نما با اسید شویی

اگر نمای ساختمان شما گرانیتی می باشد ، استفاده از این روش مناسب نمای ساختمان شما می باشد .

در حالت کلی عملیات نماشویی با دستگاه سندپلاست، واترجت و دیگر ابزار قابل اجرا می باشد و از چند طریق کار نماشویی قابل اجرا می باشد که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

1-    نماشویی با استفاده از داربست

2-    استفاده از طناب در نماشویی

3-    استفاده از کمربند محافظ برای نماشویی

 

در اینجا توجه به این نکته ضروری می باشد که کار نماشویی جزء سخت ترین کارهای دنیا است و آن به این دلیل می باشد که نماشویی بسیار حساس بوده و فرد باید بسیار مجرب و محتاط بوده و از تخصص بالایی برخوردار باشد.

در روش های مختلفی که برای کار نماشویی بیان شد امنیت کار با داربست بیشتر از سایر روش ها می باشد زیرا به غیر از اینکه داربست تکیه گاهی را برای فرد ایجاد می کند. در این روش نماشویی برای به تعادل رسیدن فرد از یک کمربند محافظ نیز استفاده می شود.


نماشویی ساختمان هلال احمر

روش های مختلف نماشویی

برای نماشویی از سه روش استفاده می شود که راجع به آن ها به اختصار توضیحاتی خدمت تان ارائه می دهیم.

روش اول زمانی استفاده می شود که نمای ساختمان زیاد آلوده نباشد. در اینصورت نماشویی با آب انجام می شود و نمای ساختمان زیبایی خود را بدست خواهد آورد.

اگر ساختمان دارای جرم و لکه باشد برای از بین بردن آنها و نماشویی از آب و سیلیس استفاده می شود.

روش سوم اسید شویی نامیده می شود که در این روش نماشویی از اسید برای پاک کردن ماسه و تمیزی گرانیت و بعضی دیگر از سنگ ها استفاده می شود.

چرا شستشو نما را باید به صورت دوره ای انجام بدهیم؟

مانند دیگر اجسام، نمای ساختمان شما نیز نیازمند نگهداری و شستشو دارد.

دلیل اصلی که می گوییم نمای ساختمان باید حتماً به صورت دوره ای انجام پذیرد این است که اگر شستشوی نمای ساختمان به صورت مرتب صورت نگیرد تمامی جرم و آلودگی های باقی مانده بر روی نمای ساختمان که حکم اسیدی مانند برای سنگ نمای ساختمان شما دارد سبب تخریب و سوراخ شدن سنگ نمای ساختمان شما می شود حتی قابل ذکر است به مرور زمان این آلودگی های اسیدی به قسمت سیمانی سنگ نما نفوذ نموده و باعث افتادن سنگ نمای ساختمان می شود.

در اصل میتوان نماشویی ساختمان را رکن اصلی هر ساختمان دانست چرا که اگر شما به صورت دوره انجام ندهید مجبور به انجام پیچ و رولپلاک نمای ساختمان خواهید شد.

نکته قابل توجه برای کسانی که قصد انجام نماشویی ساختمان را دارند این است که اگر قبل از شستشوی نمای ساختمان شما سنگ نمای ساختمان شما شل شده باشد باید اول پیچ و رولپلاک نمای ساختمان انجام شود پس از آن نماشویی ساختمان !

پیچ و رولپلاک نما

برای نگه داشتن و استحکام سنگ نمای ساختمان از پیچ و رولپلاک استفاده می شود. زمانی که احتمال افتادن سنگ نمای ساختمان وجود داشته باشد استفاده از پیچ و رولپلاک بهترین و تنها راه حل استحکام سنگ ها می باشد. استفاده از پیچ و رولپلاک لکه هایی بر روی ساختمان بوجود می آورد که می توان آن ها را بوسیله بتونه و رنگ کاملا به رنگ سنگ در آورد.

دوره زمانی مناسب برای نماشویی ساختمان

جنس نما فاصله زمانی
شیشه 4 تا 6 ماه
کامپوزیت 6 تا 12 ماه
نمای کنیتکس 12 تا 24 ماه
سنگ تراورتن 12 تا 24 ماه
آجر نما 12 تا 24 ماه
سیمان 12 تا 36 ماه
سنگ گرانیت 12 تا 36 ماه

 

قیمت نماشویی

قیمت نماشویی بر اساس شرایط مختلف متغیر می باشد و برای تعیین قیمت متخصصان باید به محل ساختمان مراجعه کنند. از عواملی که بر روی قیمت نماشویی تاثیر می گذارد ارتفاع ساختمان می باشد و باید نحوه انجام کار نماشویی که نیاز به داربست می باشد یا نیازی به آن نیست مشخص شود، همچنین جنس سنگی که در نمای ساختمان  استفاده شده است نیز همگی بر روی قیمت نماشویی تاثیرگذار می باشد که بعد از اعلام و توافق با مشتری کار نماشویی شروع می شود. وجود آب و برق سه فاز نیز برای تعیین قیمت نماشویی بسیارموثر می باشد.

یکی دیگر از موارد که مطمئناً در قیمت نماشویی تاثیر می گذارد میزان آلودگی نما می باشد. ترمیم سنگ نما نیز در صورت نیاز از عوامل موثر برروی قیمت گذاری نماشویی است که در اینجا سنگ هایی که دچار مشکل و یا از بین رفته اند با موافقت کارفرما به صورت کامل ترمیم می شود.

نکته ای که در پایان بحث قیمت نماشویی باید به آن توجه کنید این است که هزینه انجام این عملیات با توجه به اینکه بعد از نماشویی و پیچ و رولپلاک، نمای ساختمان زیبایی خودش را بدست می آورد و همچنین خیال تان از سقوط نکردن سنگ ها راحت می شود بسیار مقرون به صرفه می باشد.


نماشویی

هزینه پیچ و رولپلاک و عوامل موثر

جنس پیچ و رولپلاکی باید برای نمای ساختمان از آن استفاده شود بر روی قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان موثر است. اینکه نیاز به بستن داربست برای انجام پیچ و رولپلاک باشد نیز قیمت را افزایش می دهد و ما این کار را با قیمت مناسب برای شما انجام می دهیم.

از عوامل موثر دیگر بر روی پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، وجود برق و محلی است که کار در آنجا انجام می شود. اگر کارفرما تمایل به انجام بتونه کاری محل پیچ و رولپلاک های نمای ساختمان داشته باشد نیز بر روی قیمت نهایی موثر است. این ها عواملی بودند که قسمت اصلی بحث هزینه را تشکیل می دهند اما مسائل دیگری هست که بعد از حضور کارشناسان در محل ممکن است برروی قیمت تاثیر بگذارد.

اهمیت پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

عدم استحکام سنگ نمای ساختمان با خطرات جدی مالی و جانی سکنه ساختمان و عابرین همراه است  و می تواند خطراتی غیر قابل جبران را ایجاد کند بنابراین هزینه کردن برای استحکام نمای ساختمان شما را از متحمل شدن هزینه ای هنگفت و روبرو شدن با خطرات غیرقابل جبران مصون می دارد و ما این کار را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت برای شما انجام می دهیم.

درحال حاضر تعداد زیادی از شرکت  ها کار نماشویی ساختمان را بدون داربست انجام می دهند اما این نکته حائز اهمیت می باشد که وجود داربست علاوه بر اینکه جلوی بسیاری از خطرات را می گیرد باعث ایجاد تسلط بیشتر نماشور نیز می شود.  البته ما توان و تجهیزات کامل را برای انجام کار با داربست و بدون داربست داریم و انتخاب روش کار به کارفرما بستگی دارد.

نماشویی انواع نمای ساختمان ها

نماشویی نمای شیشه ای

نمای شیشه ای یا فریم لس یکی از نماهای زیبا از جهت یک دستی می باشد. در این نوع نما از دوروش داربست و بدون داربست در نماشویی می توان استفاده کرد. طرح و شکل نما در بحث نماشویی نمای شیشه ای تغییری ایجاد نمی کند.

نماشویی نمای کامپوزیت

کامپوزیت در واقع یک ورق نازک آلومینیوم می باشد که امروزه در بسیاری از مکان ها از آن استفاده می شود و علت آن نیز سبکی و اجرای ساده آن می باشد. برای اینکه نمای کامپوزیت زیبایی و کیفیت خود را حفظ کند باید به طور سالیانه نماشویی شود.

نماشویی نمای سنگی

از قدیم تا به امروز انواع مختلفی از سنگ برای نمای ساختمان استفاده می شده است. در حال حاضر نیز سنگ هایی با نام های دهبید، تراورتن، رومی و گرانیت بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. سنگ ها نیز با توجه به جنس شان هر از چندگاهی کیفیت و زیبایی خود را از دست داده و نیاز به نماشویی در آن ها دیده می شود.

نماشویی ماسه شسته طرح دار

این طرح از ترکیب کردن چند رنگ قرمز، نارنجی، قهوه ای و دیگر رنگ ها ساخته می شود. البته قبل از اینکه از ماسه شسته در نما استفاده شود از سیمان سفید یا سیاه با پودرسنگ و سنگ ریزه استفاده می شود و فوم مخصوص بر روی آن کشیده می شود و به این ترتیب، نما در رنگ های مختلفی نمایان می شود. نمای ماسه شسته طرح دار بعد از گذشت مدت زمانی کیفیت خود را بر اثر آلاینده ها از دست می دهد و تنها راه برگشت کیفیت آن به حالت اولیه نماشویی ساختمان می باشد.


نماشویی

نماشویی نمای رنگ شده یا استر شده

در این نوع از نما بعد از اینکه از سیمان کاری یا پودرسنگ در نما استفاده می شود رنگ انتخاب شده بر روی آن زده می شود اما این نوع نما نیز پس از مدتی نیاز به نماشویی پیدا می کند.

نماشویی نمای سرامیکی یا نمای کاشی

این نوع نما شباهت زیادی به نمای سنگ دارد فقط از ظرافت بیشتری نسبت به سنگ برخوردار می باشد. این نوع نما نیز بعد از گذشت مدت زمانی نیاز به شستشوی نما پیدا می کند.

نماشویی نمای آجری

این نوع نما از زمان های قدیم برای نما استفاده شده است. این طرح هماهنگی خوبی با محیط دارد و زیبایی خاصی را بوجود می آورد.    نمای آجری به دو شکل معمولی و نسوز در نمای ساختمان استفاده می شود که هریک جذابیت های خاص خودش  را دارد.

این نوع نما نیز بر اثر گذشت زمان به علت باران های اسیدی و آلودگی ها آلوده می شود که راه حل آن استفاده از مواد نانو و سیلیس برای نماشویی می باشد. استفاده از مواد نانو در این نوع نما کاری ضروری می باشد و باعث ماندگاری بیشتر نما می شود. در نماشویی ساختمان آجری معمولاً از واترجت با برق سه فاز استفاده می شود.

خدمات نماشویی

در زیر اشاره ای می کنیم به خدماتی که ما در نماشویی برای شما انجام می دهیم:

انجام عملیات نماشویی در همه مناطق تهران و کرج، نماشویی با طناب و نماشویی با داربست و بدون داربست، استفاده از کلیه تجهیزات مورد نیاز نماشویی، پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، استفاده از مواد نانو در نماشویی نماهای سنگی و از بین بردن هر گونه آلودگی از روی آن ها، انجام نماشویی با استفاده از نانو و سیلیس، انجام خدمات نماشویی برای هر نوع و هر جنس از نما و استفاده از دستگاه های سند پلاست سه فاز در شستشوی نمای ساختمان که شما می توانید برای انجام هر یک از این خدمات و دریافت مشاوره با ما در شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید تماس بگیرید.

 

متعهدیم که به پشتوانه 7 سال تجربه ی خود، با ارائه ی بالاترین کیفیت در کمترین زمان ممکن در کنار شما باشیم . 

شرکت سپهر سپید ایرانیان

مجری کار در ارتفاع 

9 / 10
از 24 کاربر

ارسال نظر

آرین : نماشویی
0 0
واقعاً در زمینه نماشویی بهترین هستید
مدیریت : پاسخ
0 0
ممنونم دوست عزیز که در زمینه نماشویی ما رو بهترین میدونید
مطهره شریفی : نماشویی ساختمان
0 0
نماشویی نمای سرامیکی یا نمای کاشی هم نیاز به نماشویی دارد؟
مدیریت : پاسخ
0 0
این نوع نما نیز بعد از گذشت مدت زمانی نیاز به شستشوی نما پیدا می کند چرا که مشابه نمای سنگی می باشند اما ظریف تر
محمد : شستشوی نمای ساختمان
0 0
نماشویی با داربست بهتر هست یا نماشویی با راپل؟
مدیریت : پاسخ
0 0
برای پاسخ به این سوال نماشویی با طناب بهتر است یا با داربست به بخش مقالات مراجعه کنید.
امید : شستشو نما
0 0
واقعاً بهترین شرکت که در نماشویی میشناسم هستید
مدیریت : پاسخ
0 0
این لطف شما رو میرسونه ما رو در نماشویی بهترین می دونید
مهناز : قیمت نماشویی
0 0
قیمت نماشویی ساختمان به چه صورت هست؟
مدیریت : پاسخ
0 0
قیمت نماشویی ساختمان متری بوده و با توجه به متراژ نمای ساختمان و همچنین میزان آلودگی نمای ساختمان محاسبه می شود همنطور برای اطلاعات بیشتر می تونید با این شماره تلفن های زیر تماس بگیرید: 021-77616946 021-77616948
نوید : نماشویی چطور انجام می شود؟
0 0
نماشویی چطور انجام می شود؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام دوست عزیز نماشویی ساختمان با استفاده از طناب یا همان راپل انجام می گردد.
مریم : نماشویی نمای آجری
0 0
با سلام وقتتون به خیر قیمت نماشویی دیوار آجری با طناب چقدر درمیاد؟ سوله ای داریم به متراژ 3۰۰۰متر لطفا قیمت اجرای نماشویی رو اعلام نمایید. ممنونم
مدیریت : پاسخ
0 0
با سلام وقت بشما هم به خیر برای تعیین قیمت نماشویی در مرحله اول باید محل مورد نظر نما توسط کارشناسان ما برسی شود و سپس نرخ انجام کار مشخص شود. لطفا جهت دریافت مشاوره و استعلام قیمت شستشوی نمای ساختمان خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید .
قادر : مواد شستشو
0 0
قیمت نماشویی با طناب ساختمان 4 طبقه همراه با پاک کردن شیشه ها چقدر می باشد؟ از چه موادی برای شستشو نمای ساختمان استفاده می شود؟ شما نیرو های خودتون رو بیمه می کنید؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام برای گرفتن مشاوره و استعلام قیمت لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید. برای شستشوی نمای ساختمان از مواد هایی مانند: سیلیس ، دیسکیلیر و نانوی نمای ساختمان استفاده می شود که بستگی به جنس و وضعیت نمای ساختمان شما دارد و در مرحله اول باید برسی و کارشناسی شود. در خصوص بیمه نامه هم بله تمامی افراد تیم سپهر سپید ایرانیان راپل دارای بیمه می باشند.
جمالی : نفوذ آب در هنگام نماشویی
0 0
سلام وقتتون بخیر یک سوال زمانی که می خواهیم نماشویی ساختمان انجام دهیم برای جلوگیری از نفوذ آب به داخل در هنگام نماشویی چه کاری باید انجام داد ؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام دوست عزیز قبل از انجام نماشویی ساختمان تمامی پنجره ها بررسی می شود و اگر امکان نفوذ آب وجود داشت به ساکنین ساختمان اطلاع داده می شود و همینطور بهتر است زمان نماشویی با واترجت آب را به صورت مستقیم بر روی شیشه ها نگیرید.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :