برای تماس کلیک کنید 09121451854

نماشویی

contact us

نماشویی

نماشویی و شستشوی نمای ساختمان یا همان washing the face of the building همانطور که از اسمش پیداست به انجام شستشو و نظافت نمای بیرونی ساختمان اشاره دارد .

خدمات نماشویی ساختمان یک عمل تخصصی می باشد که گروه کار در ارتفاع سپهر سپید ایرانیان کلیه خدمات نماشویی با طناب یا راپل با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت نماشویی به صورت کاملاً تضمینی با استفاده از روش ها و استراتژی های مختلف انجام می دهد.

انجام نماشویی این روز ها دیگر یک کار اضافه نیست ؛ شما با انجام خدمات نماشویی اعم از نماشویی ساختمان با طناب(راپل) و شستشوی نما با واترجت بدون داربست می توانید نمای ساختمان خود را پاک و درخشان کنید این این درخشان شدن تاثیر زیادی حتی در رفت و آمد افراد خواهد گذاشت.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر چند سالی از انجام نماشویی ساختمان یا نماشویی شیشه و از بین بردن جرم و آلودگی نمای ساختمان شما می گذرد وقت آن رسیده حالا با ارزان ترین قیمت نماشویی دوباره نمای ساختمان خود را پاکیزه کنید.

 

حالا ممکن است این سوال ها در ذهن شما بیاید!

 کار شستشو نما را به کدام شرکت  نماشویی بسپارید ؟

کدام شرکت نماشویی معتبر می باشد؟

قیمت نماشویی ساختمان در تهران و کرج و دیگر شهرها  چقدر است؟

با ما در این مطلب همراه باشید تا پاسخ کلید سوالات خود را پیدا کنید.

 نماشویی ساختمان

تیم کار در ارتفاع سپهر سپید ایرانیان آماده ارائه خدمات با استفاده از به روز ترین امکانات و همچنین با استفاده از دستگاه های پشرفته نماشویی ، و مصالح مرغوب و مواد نانو و ضد آب ؛ را با بالاترین کیفیت و دوام باتر در سراسر ایران انجام می دهد.

یکی از دلیل های اصلی رضایت فوق العاده کارفرما ها و مشتریان ما در سال های اخیر کیفیت و تضمین خدمات در حین انجام کار می باشد به علاوه سابقه فعالیتی ما هم در این زمینه در انواع نما ها و  انواع ساختمان ها با ارتفاعات مختلف با استفاده از نیرو های کار بلد و متخصص بی تاثیر نبوده است.

 

شستشوی نمای ساختمان را در اصطلاح نماشویی می گویند. با وجود آلودگی هایی که در هوا وجود دارد و همچنین دود و گرد و غبار و بالا نبودن کیفیت سنگ های نمای ساختمان و در نتیجه خراب شدن رنگ نما احتیاج به نماشویی ساختمان در شهرها به خصوص در شهرهای بزرگ به شدت حس می شود.

نماشویی ساختمان

در کلان شهر ها مثل تهران که در هوا آلاینده های زیادی وجود دارد باعث می شود این آلاینده ها به نمای ساختمان ها آسیب های زیادی وارد می کند.

دود اتومبیل ، گرد و غبار موجود در هوا از جمله مواردی هست که سبب سیاه و کثیف شدن نمای ساختمان می شود.

نماشویی ساختمان یکی از مهم ترین نیازهای بیرونی هر ساختمانی می باشد چرا که بر روی زیبایی ، نظافت نما و همچنین بر روی عابرین ساختمان تآثیر گذار می باشد.

رسیدگی و شستشوی نمای ساختمان یکی از کارهایی است که علاوه بر اینکه بر نمای شهر بسیار موثر می باشد نشانگر شخصیت ساختمان نیز می باشد. خوشبختانه امروزه در نمای ساختمان از سرامیک، کامپوزیت و انواع سنگ ها استفاده می شوند که همگی به خوبی قابل شست و شو می باشند. نماشویی ساختمان با توجه به افزایش آلودگی، بخصوص در شهرهای بزرگ به یک ضرورت تبدیل شده است. برای تمیز کردن اینگونه آلودگی که ناشی از آلودگی می باشد می توان آب را با فشار زیاد از بالا تا پایین ساختمان گرفت که به این ترتیب سنگ ها شسته می شوند.

دوده ها به دو قسمت چرب و غیر چرب تقسیم می شوند. البته دوده های چرب به دو قسمت چرب و خیلی چرب تقسیم می شوند. پاک کردن دوده های غیر چرب به راحتی انجام می گیرد و حتی گاهی فقط با جارو پاک می شوند اما دوده های چرب در شستشوی نمای ساختمان را می توان با مخلوط کردن آب و صابون از بین برد. اما برای دوده های خیلی چرب محلول آب و صابون کافی نیست و باید از پاک کننده های قوی تری استفاده کرد که یکی از آن ها تری کلروراتیلن می باشد که بعد از این که ساختمان را خیس کردند این محلول را به شکل خمیر در می آورند و به دیوار می کشند و بعد از خشک شدن خمیر را می کنند و دیوار تمیز می شود. در بعضی موارد که در نمای ساختمان از مس یا آهن استفاده شده است و آن ها دچار زنگ زدگی شده اند و نمای ساختمان را نازیبا کرده اند، این قسمت ها را با اسید فسفریک می شویند و آن ها را پاک می کنند.

اگر برروی دیوار نقاشی کشیده شده باشد و یا اینکه نوشته روی آن باشد به روش مکانیکی و با فشار زیاد اقدام به پاک کردن دیوار می کنند که البته باید به این نکته توجه شود که سنگ آسیب نبیند. در بعضی موارد نم و رطوبت باعث ایجاد شوره بر نمای سنگ ساختمان می شود که به راحتی توسط جارو پاک می شوند.   در بسیاری از موارد نیز برای شستشوی نمای ساختمان از بخار آب استفاده می شود که  این کار بوسیله یک دستگاه انجام می شود. در بسیاری از مواقع زمانی که یک ساختمان ساخته می شود گچ و قیر و سیمان برروی نمای ساختمان می پاشد، در این مواقع اگر بر روی سنگ باشد آن را با کاردک پاک می کنند و اگر برروی شیشه باشد بوسیله تیغ آن ها را پاک می کنند.

در بسیاری از موارد برای شستشوی نمای ساختمان بوسیله مواد شیمیایی انجام می شود که البته در استفاده از آن ها باید بسیار دقت کرد زیرا در بسیاری از موارد باعث صدمه دیدن و ایجاد خسارت به نمای ساختمان می شود. در صورت استفاده از این محلول ها باید دقت کنید تا اسید با کناره پنجره برخورد نکند زیرا در این صورت اطراف پنجره از بین خواهد رفت. همچنین هنگام تماس این اسید با دست سوختگی شدیدی به وجود می آید و در استفاده آن باید بسیار دقت کنید. هنگام استفاده از مواد شیمیایی برای شستشوی نمای ساختمان باید ابتدا آن ماده را در قسمتی از ساختمان امتحان کنید و اگر مشکلی پیش نیامد آنگاه برای کل ساختمان از آن استفاده کنید.

نمای ساختمان این روزها از اهمیت زیادی در بین صاحبان ملک و همچنین کسانی که در کار ساخت و ساز ساختمان فعالیت میکنند برخوردار است.اکثر افراد سعی دارند که تا جای ممکن نمای ساختمانی زیبا داشته باشند.فعالان صنعت ساختمان سعی دارند با ایجاد نماهای زیبا مشتریان خود را جذب کنند که البته بی تاثیر هم نیست.تجربه و سابقه نشان داده که هرچه نمای ساختمان زیباتر باشد افراد بیشتری جذب شده و مبادرت به خرید ساختمان میکنند.

به مرور زمان و بر اثر عوامل مختلف نمای ساختمان دچار الودگی شده و باعث ایجاد ظاهر نازیبای نما خواهد شد.عواملی همچون الودگی هوا، دود اگزوز خودرو ها،برف و باران از جمله مواردی هستند که باعث الودگی نمای یک ساختمان میشوند.

بهترین کار برای زدودن الودگی از سطح نما و تمیز کردن ان استفاده از افراد و شرکتهایی است که درشستشوی نمای ساختمان تخصص و تبهر دارند.شستشوی نمای ساختمان کاری نیست که توسط خود مالک یا فرد معمولی انجام شود.این کار نیاز به متخصصین و افراد اموزش دیده در این زمینه دارد که از وسایل و تجهیزات مخصوص این کار مبادرت به شستشوی نمای ساختمان میکنند.

اگر بخواهیم شستشوی نمای ساختمان را تعریف کنیم باید بگوییم شستشوی نمای ساختمان یعنی شستن الودگی های نمای خارجی ساختمان با وسایل و تجهیزات مخصوص که از طریق افراد اموزش دیده انجام میگیرد.

شستشوی نمای ساختمان میتواند تمامی الودگی های موجود در نمای ساختمان را از بین برده و باعث تمیزی نما شود.نماهای مختلفی وجود دارد که از متریال های مختلفی برای ساخت نما استفاده شده است.نماهای سنگی،شیشه ای،آجری و کامپوزیتی از جمله نماهایی هستند که نوع نماشویی انها نیز متفاوت است.

شستشوی نمای ساختمان از نظر جنس نما به دو دسته تقسیم میشوند:

نماهایی که سطوح سیقلی دارند و به ان نماشویی سطوح سیقلی میگویند.نماهایی که از جنس شیشه،سنگ گرانیت و کامپوزیت میباشند از این دسته نماها میباشند.

نماهایی که سطوح غیر سیقلی دارند که به ان نماشویی سطوح غیر سیقلی میگویند.نماهایی که از جنس اجر،سیمان و تراورتن میباشند از این دسته نماها میباشند.

شستشوی نمای ساختمان نیز به روش های مختلفی انجام میشود.نوعی از نماشویی که با طناب انجام میشود که به ان نماشویی با طناب یا راپل میگویند.در این نوع نماشویی اشخاص اموزش دیده از طنابی که در مکان مناسب بسته و محکم شده معلق میشوند و مبادرت به شستشوی نمای ساختمان میکنند.نماشویی با داربست نیز نوع دیگری از نماشویی میباشد که بوسیله نصب داربست مبادرت به نماشویی میشود.البته نماشویی با داربست تقریبا منسوخ شده و فقط در صورتی انجام میشود که امکان نماشویی با طناب وجود نداشته باشد.

نماشویی ساختمان باعث از بین رفتن نمای کدر ساختمان می شود ، اگر شما هم قصد انجام نماشویی ساختمان خود را دارید با گروه کار در ارتفاع سپهر سپید ایرانیان در ارتباط باشید.

قیمت نماشویی ساختمان در تهران چقدر است ؟

برای اطلاع از قیمت نماشویی در تهران و کرج و شهرهای مختلف کافیه که با گروه کار در ارتفاع سپهر سپید ایرانیان تماس بگیرید.

 قیمت نماشویی

بهترین نماشویی

اگر دقت کرده باشید اکثر ساختمان های نو ساز پس از پایان کار ساخت ساختمان نمای ساختمان چهره ای زشت و کثیفی به خود می گیرد که دلیل اصلی آن این است که یا مواد سیمانی در حین سنگ کاری باقی می مانند یا میریزند بهترین راه حل برای زیبا سازی نمای ساختمان انجام نماشویی ساختمان می باشد.

در بسیاری از مواقع نیز بعد از اینکه ساختمان ساخته می شود آثاری از سیمان بر روی ساختمان نمایان می شود که چهره ساختمان را نازیبا می کند. در این وضعیت نیز بهترین کار، شستشوی نمای ساختمان یا نماشویی می با شد تا ساختمان زیبایی اصلی خود را به دست بیاورد.

ترمیم سنگ هایی که در طی گذشت سالیان دچار شکستگی و ترک خوردگی شده اند از دیگر محاسن استفاده از نماشویی می باشد. آلودگی هوا و دیگر آلودگی ها باعث ریختن نمای سنگ و از بین رفتن کیفیت آن می شود بنابراین نماشویی به موقع ساختمان و پاک کردن آلودگی ها از روی آن مانع از بروز چنین اتفاقاتی و متحمل شدن هزینه های سنگین بعدی خواهد شد.

انواع روش های نماشویی

اگر شما قصد انجام نماشویی ساختمان خود را دارید شرکت نماشویی سپهر سپید ایرانیان به شما 7 روش مختلف تمیز کردن نمای ساختمان به علاوه ابزار های مختلف را به شما معرفی می کند .

انواع روش های نماشویی

استفاده از هر کدام از این روش ها به نمای ساختمان شما بستگی دارد که پس از این که کارشناسان ما نمای ساختمان شما را بررسی کردند انتخاب می شود که شامل :

 • نماشویی با طناب
 • نماشویی با داربست
 • نماشویی با کلایمر
 • نماشویی با جرثقیل
 • نماشویی با بالابر هیدرولیکی
 • نماشویی با آب
 • نماشویی از کمربند محافظ

با تمامی 7 روش گفته شده قابلیت شستشوی نمای ساختمان محیا می باشد و گروه کار در ارتفاع سپهر سپید ایرانیان با توجه به استراتژی های مخصوص و ابزارها ، نمای ساختمان شما را با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت نماشویی نظافت می کنند.

 

به صورت کلی گروه کار در ارتفاع سپهر سپید ایرانیان با صداقت کامل نسبت به تشخیص این که کدام روش مناسب تر ، ایمن تر و اقتصادی تر می باشد به اطلاع کارفرما می رساند.

قیمت نماشویی با طناب با قیمت نظافت نما با داربست متفاوت می باشد چرا که بهتر است برای نماهای که ارتفاع های آن ها بیشتر از 3 طبقه می باشد از راپل برای شستشو نما استفاده شود، یکی از دلایل استفاده  از طناب برای نماشویی ساختمان بالا بودن ایمنی نسبت به داربست می باشد.

نماشویی ساختمان با طناب

امروزه به دلیل آلودگی های زیادی که در کلان شهر ها وجود دارد ، نمای ساختمان ها دچار کثیفی شده و آن زیبایی خود را از دست می دهند ؛ از این رو نماشویی نمای ساختمان با طناب یکی از پر تقاضا ترین نیازمندی های افراد شده است.

شرکت سپهر سپید ایرانیان انجام کلیه خدمات کار در ارتفاع از جمله نماشویی با طناب یا راپل را برای دسترسی راحت تر به نمای ساختمان بدون نیاز به داربست انجام می دهد.

 

زمان انجام شستشوی نمای ساختمان از دستگاه های های قدرتمند مخصوص نماشویی ساختمان به همراه مواد از بین برنده جرم ها و کثیفی ها استفاده می گردد!

خدمات نماشویی در ساختمان

گروه کار در ارتفاع سپهر سپید ایرانیان علاوه بر خدمات شستشوی نمای ساختمان تمامی خدماتی که نیاز به انجام با طناب یا همان راپل را دارد به انجام می رسانند. انجام خدمات نماشویی ساختمان به دو روش انجام می پذیرد یکی از روش ها با استفاده از طناب و دیگری با استفاده از راپل یا همان طناب می باشد.

در روش دسترسی با طناب هم سرعت انجام کار نسبت به داربست بیشتر می باشد و هم در در هزینه انجام کار صرفه جویی می شود به علاوه فعالیت با داربست به مراتب خطرناک تر از کار با راپل می باشد.

نقش اساسی نماشویی در عمر نما :

همانطور که خودتان هم می‌دانید  آلودگی ها و عوامل مختلفی وجود دارند که ممکن است باعث از بین رفتن نمای ساختمان‌های شما بشوند. یکی از بهترین و راحت ترین روش‌ها برای افزایش طول عمر نما، نماشویی می‌باشد، شما حداقل سالی یکبار باید نمای ساختمان‌های خود را به خوبی شست و شو دهید. در این صورت تمام آلودگی ها و کثیفی هایی که ممکن است باعث از بین بردن عمر نمای ساختمان‌ها شود، به طور کل بین می‌روند. همچنین شما باید دقت کنید که نماشویی را با روش‌های مناسب و درست و در مواقع مناسب از سال انجام دهید. چون نماشویی با روش نامناسب هم می‌تواند، باعث تخریب کلی نمای ساختمان شما بشود.

از ملاک هایی که در انتخاب روش نماشویی ساختمان بی تاثیر نیست:

 • ارتفاع ساختمان
 • امکان درسترسی با طناب یا داربست
 • تعداد نیروی مورد نیاز برای تمیز کردن نمای ساختمان

راه کارهای مختلف نماشویی ساختمان

امروزه روش های مختلفی برای نماشویی ساختمان وجود دارد مثل شستشوی نما با طناب ، داربست، کلایمر، بالابر، جرثغیل و غیره وجود دارد .

شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید ایرانیان ، خدمات نماشویی ارزان قیمت و  بالاترین کیفیتی را برای شما انجام می دهد .

انجام تمیز کردن نما چون یک کار وقت گیر و خطرناک می باشد بیشتر مشتریان از انجام آن اجتناب می کنند اما باید بگوییم که اگر شستشو نمای ساختمان و حتی رسیدگی به نمای ساختمان را دراز مدت انجام ندهید وضعیت نمای ساختمان بدتر شده و جرم و آلودگی ها به نمای ساختمان نفوذ کرده و سبب تخریب نمای ساختمان شما می شود.

شرکت کار در ارتفاع سپهر شپید ایرانیان انجام خدمات نماشویی ساختمان را با بالاترین کیفیت و مواد مخصوص مانند دیسکیلیر و سیلیس انجام می دهند.

نکته مهم در نماشویی

اگر نمای شما حتی مقداری کثیف شده و از مدت زمان انجام نماشویی سما یک سال گذشته است انجام خدمات نماشویی را اصلا به تآخیر نندازید تا نمای ساختمان شما توسط جرم ها و آلودگی ها تخریب نشود.

برخی از استراتژی ها و نحوه شستشو نمای ساختمان

شستشوی نما با آب:

اگر شستشوی نمای ساختمان خود را به صورت دوره ای انجام می دهید و نمای ساختمان شما از جرم و کثیفی زیادی بر خوردار نباشد ؛ با استفاده از آب زیبایی نمای خود را دوباره به دست می آورید .

شستشوی نمای با آب و سیلیس:

اگر نمای ساختمان شما از جرم ولکه های سختی برخوردار می باشد با استفاده از شستشو با سیلیس این لکه ها و جرم های سخت از بین می رود.

شستشو نما با اسید شویی

اگر نمای ساختمان شما گرانیتی می باشد ، استفاده از این روش مناسب نمای ساختمان شما می باشد .

در حالت کلی عملیات نماشویی با دستگاه سندپلاست، واترجت و دیگر ابزار قابل اجرا می باشد و از چند طریق کار نماشویی قابل اجرا می باشد که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

1-    نماشویی با استفاده از داربست

2-    استفاده از طناب در نماشویی

3-    استفاده از کمربند محافظ برای نماشویی

 

در اینجا توجه به این نکته ضروری می باشد که کار نماشویی جزء سخت ترین کارهای دنیا است و آن به این دلیل می باشد که نماشویی بسیار حساس بوده و فرد باید بسیار مجرب و محتاط بوده و از تخصص بالایی برخوردار باشد.

در روش های مختلفی که برای کار نماشویی بیان شد امنیت کار با داربست بیشتر از سایر روش ها می باشد زیرا به غیر از اینکه داربست تکیه گاهی را برای فرد ایجاد می کند. در این روش نماشویی برای به تعادل رسیدن فرد از یک کمربند محافظ نیز استفاده می شود.


نماشویی ساختمان هلال احمر

خدمات مختلف در نماشویی

شرکت سپهر سپید ایرانیان علاوه بر انجام خدمات نماشویی و شستشوی نمای ساختمان تمامی خدمات همراه با راپل را انجام می دهد .

انجام خدمات نماشویی ساختمان به دو روش امکان پذیر می باشد

یکی از روش ها نماشویی با داربست می باشد ، در این روش زمان اجرای کار بسیار بیشتر از روش نماشویی با راپل می باشد همچنین علاوه بر سختی و خطر بیشتر نماشویی ساختمان با داربست بسیار هزینه بردار تر است نسبت به نماشویی ساختمان با راپل.

روش دوم نماشویی با راپل یا همان طناب می باشد ، در این روش نماشویی زمان انجام کار کم تر می باشد و همچنین علاوه بر ایمنی و امنیت بالای آن ، هزینه انجام نماشویی ساختمان با طناب بسیار مقرون به صرفه می باشد.

نماشویی با راپل

در اصل نماشویی با راپل منظور همان نماشویی با طناب می باشد. با دسترسی با طناب به نمای ساختمان راحت تر و ایمن تر از روش داربست می باشد و شخص راپل کار برای انجام خدمات نماشویی حتما باید دارای تخصص و مهارت کافی باشد.

نرخ نماشویی با توجه به مکان جغرافیایی

از جمله از مواردی که در تعیین نرخ نماشویی تاثیر گذار می باشد موقعیت جغرافیایی آن ساختمان می باشد اگر بخواهیم توضیح کاملی بدهیم برای مثال میزان قیمت نماشویی ساختمان در شهر تهران با شهرهای مختلف مثل اصفهان و یا دیگر شهر ها متفاوت می باشد .

اما قابل ذکر است میزان قیمت خدمات نماشویی در شمال تهران با شرق تهران یکسان می باشد .

نماشویی ارزان ساختمان

اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که دنبال انجام خدمات نماشویی ساختمان خود با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت هستید ما به شما تیم حرفه ای و منصفانه سپهر سپید ایرانیان را معرفی میکنیم.

تیم نماشویی سپهر سپید ایرانیان با استفاده از راپل و یا دسترسی با طناب به نمای ساختمان شما با کم ترین هزینه و بالاترین کیفیت نمای ساختمان شما را تمیز می کنند چرا که شما در این روش هیچ گونه هزینه اضافی برای نصب داربست یا حتی بالابر نمی پردازید به همین منظور خدمات نماشویی با ارزان ترین قیمت انجام می شود.

پس اگر می خواهید نمای ساختمان خود را مانند روز اول پاک و تمیز کنید ،شما می توانید برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر در حوزه نماشویی می توانید با ما در ارتباط باشید .

روش های مختلف نماشویی

برای نماشویی از سه روش استفاده می شود که راجع به آن ها به اختصار توضیحاتی خدمت تان ارائه می دهیم.

روش اول زمانی استفاده می شود که نمای ساختمان زیاد آلوده نباشد. در اینصورت نماشویی با آب انجام می شود و نمای ساختمان زیبایی خود را بدست خواهد آورد.

اگر ساختمان دارای جرم و لکه باشد برای از بین بردن آنها و نماشویی از آب و سیلیس استفاده می شود.

روش سوم اسید شویی نامیده می شود که در این روش نماشویی از اسید برای پاک کردن ماسه و تمیزی گرانیت و بعضی دیگر از سنگ ها استفاده می شود.

نماشویی انواع نمای ساختمان ها

نماشویی نمای کامپوزیتی

کامپوزیت در واقع یک ورق نازک آلومینیوم می باشد که امروزه در بسیاری از مکان ها از آن استفاده می شود و علت آن نیز سبکی و اجرای ساده آن می باشد. برای اینکه نمای کامپوزیت زیبایی و کیفیت خود را حفظ کند باید به طور سالیانه نماشویی شود.

امروزه بیشتر ساختمان ها در نمای خود از کامپوزیت استفاده می کنند و یکی از دغدغه های که صاحبان ملک ها دارند این است که نمای ساختمان خود تمیز و پاکیزه دیده شود ، نمای ساختمان هایی که از جنس کامپوزیت هستند بیشتر در معرض آلودگی قرار دارند چرا که به شدت جرم و آلودگی ها را جذب خود می کنند و از شفافیت و زیبایی آن ها کاسته می شود.

تیم سپهر سپید ایرانیان به شما پیشنهاد می کنند اگر نمای ساختمان شما از جنس کامپوزیت ساخته شده هست حتماً 6 ماه به 6 ماه اول به صورت واترجت سپس به وسیله ابر و تی و اسکاج شستشو دهید .

شستشو نمای کامپوزیتی از سختی زیادی برخوردار است چرا که جرم و آلودگی ها را به راحتی جذب خود می کند و فردی که مسئول شستشو آن می باشد باید از مهارت و تخصص کافی برخوردار باشد؛ چرا که نمای ساختمان هایی از جنس کامپوزیت هستند از زیبایی خاصی برخوردار می باشند و نگه داری آن ها هم سخت می باشد و با گذشت زمان به دلیل شرایط جوی و بارش باران های اسیدی و حتی گرد وغبار کاموزیت ها جرم ها و آلودگی ها را به خود جذب می کنند و حتما باید مالکان ساختمان یک برنامه ریزی مشخصی را برای شستشو نمای کامپوزیتی خود مشخص نمایند .

نماشویی نمای شیشه ای

نمای شیشه ای یا فریم لس یکی از نماهای زیبا از جهت یک دستی می باشد. در این نوع نما از دوروش داربست و بدون داربست در نماشویی می توان استفاده کرد. طرح و شکل نما در بحث نماشویی نمای شیشه ای تغییری ایجاد نمی کند.

اگر بخواهیم بگوییم بیشترین مشتریان ما در حوزه نماشویی نمای ساختمانشان از چه متریالی می باشد ، باید بگوییم امروزه بیشتر ساختمان ها و برج های مرتفع از نمای شیشه ای برای ساخت خود استفاده کرده اند به همین منظور درخواست ها برای شستشو نمای شیشه ای بسیار بالا می باشد چرا که این نماها بیشتر در معرض دید رهگذران داخل خیابان می باشند و وجود آلاینده ها و گرد و غبار هوا سبب کاهش زیبایی آن ها می گردد و باید برنامه ریزی دقیقی برای نماشویی نمای شیشه ای خود داشته باشید چرا که زیبایی و تمیزی در نماهای شیشه ای بسیار قابل مشاهده می باشد.

نماشویی نمای سنگی

از قدیم تا به امروز انواع مختلفی از سنگ برای نمای ساختمان استفاده می شده است. در حال حاضر نیز سنگ هایی با نام های دهبید، تراورتن، رومی و گرانیت بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. سنگ ها نیز با توجه به جنس شان هر از چندگاهی کیفیت و زیبایی خود را از دست داده و نیاز به نماشویی در آن ها دیده می شود.

دلایل نماشویی نمای سنگی

بیشتر نمای ساختمان های مسکونی و اداری اکثراً از نمای سنگی به عنوان متریال اصلی زیبایی نمای خود استفاده نموده اند ، دلیل اصلی استفاده از نمای سنگی این است که نمای سنگی در مقابل سرما و گرما به صورت عایقی قوی عمل می کند.

ساختمان هایی که دارای نمای سنگی می باشند بیشتر در معرض آلودگی ها قرار دارند و به راحتی دچار کثیفی و جرم می شوند و نیاز به شستشو پیدا میکنند و برای به دست آوردن زیبایی روز اول خود حتماً باید نماشویی نمای سنگی صورت گیرد.

تیم متخصص و کار بلد سپهر سپید ایرانیان با استفاده از روش های گوناگون از جمله دسترسی با طناب می تواند نمای ساختمان شما را به روز اول خود باز گرداند .

قبل از نماشویی نمای سنگی خود حتماً کارشناس نماشویی باید از ساختمان شما بازدید کند چرا که باید بداند چه نوع سنگی روی سطح ساختمان شما به کار رفته است و نسبت به آن روش شستشو مناسب به علاوه مواد مصرفی مورد نیاز را تعیین کند .

هر چه میزان آلودگی نمای ساختمان بیشتر باشد میزان سختی کار بشتر خواهد بود و باید از دستگاه نماشویی واترجت استفاده شود .

نماشویی نمای سنگی

نماشویی نمای سیمانی

برخی از سازنده های ساختمان برای سبک بودن سطح نمای ساختمان از متریال سیمانی هم برای زیبایی وهم برای سفیدی رنگ سیمان در نمای ساختمان استفاده می کنند، اما با مرور زمان آلودگی های هوا و باران های اسیدی و گرد و غبارها نمای ساختمان دچار آلودگی می کنن و نمای ساختمان سیمانی چرکین و مات دیده می شود.

به همین منظور تیم حرفه ای سپهر سپید ایرانیان در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت نمای سیمانی ساختمان شما را به وسیله روش دسترسی با طناب با دستگاه نماشویی واترجت شستشو می دهند.

البته قابل ذکر است که نماشویی ساختمانروش های مختلفی دارند و شما می توانید دیگر روش ها را برای شستشو نمای ساختمان خود انتخاب کند اما به دور از منطق است که هزینه بیشتر و زمان بیشتری هدر بدهید .

نماشویی نمای کنیتکس

یکی از بیشترین نماهایی که این روزها در بیشتر نماهای ساختمان ها استفاده شده است کنیتکس می باشد.

تیم حرفه ای و متخصص سپهر سپید ایرانیان شستشو نمای ساختمان کنیتکس را با کمک دستگاه نماشویی واترجت انجام می دهد.

اگر شما هم از قصد دریافت مشاوره و اطلاعات درباره روش ها و قیمت نماشویی در تهران و دیگر شهرها را دارید با ما در ارتباط باشید.

نماشویی ماسه شسته طرح دار

این طرح از ترکیب کردن چند رنگ قرمز، نارنجی، قهوه ای و دیگر رنگ ها ساخته می شود. البته قبل از اینکه از ماسه شسته در نما استفاده شود از سیمان سفید یا سیاه با پودرسنگ و سنگ ریزه استفاده می شود و فوم مخصوص بر روی آن کشیده می شود و به این ترتیب، نما در رنگ های مختلفی نمایان می شود. نمای ماسه شسته طرح دار بعد از گذشت مدت زمانی کیفیت خود را بر اثر آلاینده ها از دست می دهد و تنها راه برگشت کیفیت آن به حالت اولیه نماشویی ساختمان می باشد.

نماشویی ماسه شسته طرح دار


نماشویی

نماشویی نمای رنگ شده یا استر شده

در این نوع از نما بعد از اینکه از سیمان کاری یا پودرسنگ در نما استفاده می شود رنگ انتخاب شده بر روی آن زده می شود اما این نوع نما نیز پس از مدتی نیاز به نماشویی پیدا می کند.

نماشویی نمای سرامیکی یا نمای کاشی

این نوع نما شباهت زیادی به نمای سنگ دارد فقط از ظرافت بیشتری نسبت به سنگ برخوردار می باشد. این نوع نما نیز بعد از گذشت مدت زمانی نیاز به شستشوی نما پیدا می کند.

نماشویی نمای آجری

این نوع نما از زمان های قدیم برای نما استفاده شده است. این طرح هماهنگی خوبی با محیط دارد و زیبایی خاصی را بوجود می آورد.

نمای آجری به دو شکل معمولی و نسوز در نمای ساختمان استفاده می شود که هریک جذابیت های خاص خودش  را دارد.

 

این نوع نما نیز بر اثر گذشت زمان به علت باران های اسیدی و آلودگی ها آلوده می شود که راه حل آن استفاده از مواد نانو و سیلیس برای نماشویی می باشد. استفاده از مواد نانو در این نوع نما کاری ضروری می باشد و باعث ماندگاری بیشتر نما می شود. در نماشویی ساختمان آجری معمولاً از واترجت با برق سه فاز استفاده می شود.

چرا شستشو نما را باید به صورت دوره ای انجام بدهیم؟

مانند دیگر اجسام، نمای ساختمان شما نیز نیازمند نگهداری و شستشو دارد.

دلیل اصلی که می گوییم نمای ساختمان باید حتماً به صورت دوره ای انجام پذیرد این است که اگر شستشوی نمای ساختمان به صورت مرتب صورت نگیرد تمامی جرم و آلودگی های باقی مانده بر روی نمای ساختمان که حکم اسیدی مانند برای سنگ نمای ساختمان شما دارد سبب تخریب و سوراخ شدن سنگ نمای ساختمان شما می شود حتی قابل ذکر است به مرور زمان این آلودگی های اسیدی به قسمت سیمانی سنگ نما نفوذ نموده و باعث افتادن سنگ نمای ساختمان می شود.

در اصل میتوان نماشویی ساختمان را رکن اصلی هر ساختمان دانست چرا که اگر شما به صورت دوره انجام ندهید مجبور به انجام پیچ و رولپلاک نمای ساختمان خواهید شد.

نکته قابل توجه برای کسانی که قصد انجام نماشویی ساختمان را دارند این است که اگر قبل از شستشوی نمای ساختمان شما سنگ نمای ساختمان شما شل شده باشد باید اول پیچ و رولپلاک نمای ساختمان انجام شود پس از آن نماشویی ساختمان !

پیچ و رولپلاک نما

برای نگه داشتن و استحکام سنگ نمای ساختمان از پیچ و رولپلاک استفاده می شود. زمانی که احتمال افتادن سنگ نمای ساختمان وجود داشته باشد استفاده از پیچ و رولپلاک بهترین و تنها راه حل استحکام سنگ ها می باشد. استفاده از پیچ و رولپلاک لکه هایی بر روی ساختمان بوجود می آورد که می توان آن ها را بوسیله بتونه و رنگ کاملا به رنگ سنگ در آورد.

دوره زمانی مناسب برای نماشویی ساختمان

جنس نما فاصله زمانی
شیشه 4 تا 6 ماه
کامپوزیت 6 تا 12 ماه
نمای کنیتکس 12 تا 24 ماه
سنگ تراورتن 12 تا 24 ماه
آجر نما 12 تا 24 ماه
سیمان 12 تا 36 ماه
سنگ گرانیت 12 تا 36 ماه

 

قیمت نماشویی

قیمت نماشویی بر اساس شرایط مختلف متغیر می باشد و برای تعیین قیمت متخصصان باید به محل ساختمان مراجعه کنند. از عواملی که بر روی قیمت نماشویی تاثیر می گذارد ارتفاع ساختمان می باشد و باید نحوه انجام کار نماشویی که نیاز به داربست می باشد یا نیازی به آن نیست مشخص شود، همچنین جنس سنگی که در نمای ساختمان  استفاده شده است نیز همگی بر روی قیمت نماشویی تاثیرگذار می باشد که بعد از اعلام و توافق با مشتری کار نماشویی شروع می شود. وجود آب و برق سه فاز نیز برای تعیین قیمت نماشویی بسیارموثر می باشد.

یکی دیگر از موارد که مطمئناً در قیمت نماشویی تاثیر می گذارد میزان آلودگی نما می باشد. ترمیم سنگ نما نیز در صورت نیاز از عوامل موثر برروی قیمت گذاری نماشویی است که در اینجا سنگ هایی که دچار مشکل و یا از بین رفته اند با موافقت کارفرما به صورت کامل ترمیم می شود.

نکته ای که در پایان بحث قیمت نماشویی باید به آن توجه کنید این است که هزینه انجام این عملیات با توجه به اینکه بعد از نماشویی و پیچ و رولپلاک، نمای ساختمان زیبایی خودش را بدست می آورد و همچنین خیال تان از سقوط نکردن سنگ ها راحت می شود بسیار مقرون به صرفه می باشد.


نماشویی

هزینه پیچ و رولپلاک و عوامل موثر

جنس پیچ و رولپلاکی باید برای نمای ساختمان از آن استفاده شود بر روی قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان موثر است. اینکه نیاز به بستن داربست برای انجام پیچ و رولپلاک باشد نیز قیمت را افزایش می دهد و ما این کار را با قیمت مناسب برای شما انجام می دهیم.

از عوامل موثر دیگر بر روی پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، وجود برق و محلی است که کار در آنجا انجام می شود. اگر کارفرما تمایل به انجام بتونه کاری محل پیچ و رولپلاک های نمای ساختمان داشته باشد نیز بر روی قیمت نهایی موثر است. این ها عواملی بودند که قسمت اصلی بحث هزینه را تشکیل می دهند اما مسائل دیگری هست که بعد از حضور کارشناسان در محل ممکن است برروی قیمت تاثیر بگذارد.

اهمیت پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان

عدم استحکام سنگ نمای ساختمان با خطرات جدی مالی و جانی سکنه ساختمان و عابرین همراه است  و می تواند خطراتی غیر قابل جبران را ایجاد کند بنابراین هزینه کردن برای استحکام نمای ساختمان شما را از متحمل شدن هزینه ای هنگفت و روبرو شدن با خطرات غیرقابل جبران مصون می دارد و ما این کار را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت برای شما انجام می دهیم.

درحال حاضر تعداد زیادی از شرکت  ها کار نماشویی ساختمان را بدون داربست انجام می دهند اما این نکته حائز اهمیت می باشد که وجود داربست علاوه بر اینکه جلوی بسیاری از خطرات را می گیرد باعث ایجاد تسلط بیشتر نماشور نیز می شود.  البته ما توان و تجهیزات کامل را برای انجام کار با داربست و بدون داربست داریم و انتخاب روش کار به کارفرما بستگی دارد.

 

نماشویی با دستگاه واترجت

نماشویی با دستگاه سندبلاست

کدام تیم نماشویی مناسب تر است؟

 • در درجه اول باید گفت که تیم نماشویی باید دوره‌های تخصصی کار در ارتفاع را گذرانده باشد و بتواند مدرک ایراتای خود را  در سه سطح به شما نشان دهد.
 • در ادامه باید گفت تنها داشتن مدرک کافی نیست در کنار مدرک تخصصی، تیم نماشویی باید از مهارت و تخصص کافی برخوردار باشد چراکه عدم وجود مهارت موجب می‌شود که درنهایت تیم نتواند کار درستی را به شما تحویل دهد.
 • برای اینکه متوجه شوید که تیم نماشویی برای شستشوی نمای ساختمان شما مناسب می‌باشد به تجهیزات و امکانات آن دقت کنید، تیم‌ نماشویی باید از تمام تجهیزات نماشویی برخوردار باشد تا بتواند کار مطلوبی را به شما تحویل دهد نبود حتی یکی از تجهیزات طبیعتا روی نتیجه‌ی کار تاثیر عکس خواهد گذاشت.
 • یک تیم نماشویی مناسب تیمی می‌باشد که توسط شرکت، بیمه حوادث شده باشد و شرکت به امنیت تیم خود اهمیت داده باشد، تا درصورت بروز آسیب یا خسارتی بیمه هزینه‌ها را تقبل کند.
 • یک‌ تیم‌ مجرب و متخصص درهنگام کار به تمام نکات ایمنی توجه می‌کند و آن‌ها را رعایت می‌نماید.
 • گارانتی داشتن خدماتی که تیم نماشویی ارائه می‌نماید خیلی اهمیت دارد این گارانتی موجب می‌شود تا بعد از نماشویی ساختمان‌تان برای مدتی ضمانت داشته و اگر مشکلی ایجاد شود تیم در محل حاضر و رفع عیب می‌نماید.

نماشویی به سبک سپهر سپید ایرانیان

مجموعه‌ سپهر سپید ایرانیان نماشویی را با تخصص و کاملا حرفه‌ای انجام می‌دهد این مجموعه با نماشو‌یی مجرب خود، کار نماشویی را کاملا سازمان‌دهی شده انجام داده و دراتمام، یک نمای چشمگیر و زیبایی را به شما تحویل می‌دهد.

انوع خدمات سپهر سپید ایرانیان

باید درابتدا گفت که تمام پرسنل شرکت سپهر سپید ایرانیان بیمه حوادث می‌باشند و علاوه‌بر این، نکات ایمنی در حین کار برای هر کدام از آن‌ها رعایت می‌شود.

 اگر نمای ساختمان شما از آلودگی‌ها و جرم‌های کارخانه‌ها و دود ماشین‌ها کدر و کثیف شده است سپهر سپید ایرانیان با تیم نماشویی مجربی که دارد کار نماشویی را کاملا با تخصص انجام می‌دهد به‌ عبارتی کارشناسان در محل حاضر شده با بررسی نمای ساختمان و متریال به‌کار رفته در آن نوع شستشوی نما را انتخاب نموده و به‌شیوه‌ی راپل در ارتفاع کار را انجام می‌دهند.

اگر بعد از شستشو نمای ساختمان شما ، نیاز به رنگ‌آمیزی داشت می‌توانید به سپهر سپید ایرانیان این کار را محول کنید چراکه یکی دیگر از خدماتی که می‌توانید به سپهر سپید ایرانیان بسپارید رنگ آمیزی نمای ساختمان‌ تان است کاملا حرفه‌ای و بادقت کار را انجام و به شما تحویل می‌دهد.

شرکت سپهر سپید ایرانیان نماشویی ساختمان را با تخصص همراه با دستگاه‌هایی چون واترجت، سندبلاست برای انواع متریال‌ها ارائه می‌کند.

از دیگر خدمات سپهر سپید ایرانیان پیچ و رولپلاک نمای ساختمان می‌باشد اگر یکی از متریال‌های نما شل شده باشد یا درحال سقوط، کارشناسان سپهر سپید ایرانیان از طریق روش راپل در ارتفاع به پیچ و رولپلاک کردن آن می‌پردازد.

اگر نمای شیشه‌ای نیاز به تعویض، تعمیر یا آب‌بندی داشته باشد این نوع از خدمات را سپهر سپید ایرانیان ارائه می‌نماید.

نماشویی شرکت سپهر سپید ایرانیان

امروزه به‌دلیل جمعیت رو به افزایش کشور و استفاده‌‌ مکرر از ماشین ها، مخصوصاً در کلان‌شهرها و به‌علاوه کارخانه‌های متعددی که در حواشی شهرها تاسیس شده است موجب بالا رفتن میزان آلودگی در محیط زیست گشته و در پی آن شاهد بارندگی‌های اسیدی هستیم که به‌کل نمای ساختمان هر چند ماه یک‌بار پر از جرم و آلودگی می‌شود اگر این آلودگی‌ها و آلاینده‌های روی نمای ساختمان را نادیده بگیریم نه‌تنها خیابان و شهر را نازیبا می‌کند بلکه این‌ جرم‌ها روی نمای ساختمان تاثیر چشم‌گیری در میزان فروش واحدهای آن خواهد داشت چراکه اولین چیزی که یک مشتری جذب آن‌می‌شود نمای ساختمان است، یک نمای نازیبا و کثیف اتمسفر خوبی را برای خریدوفروش یک آپارتمان انتقال نمی‌دهد، یکی دیگر از مواردی که باید به نماشویی ساختمان هر چند ماه یک‌بار توجه کنیم، آلودگی‌ها و جرم‌ها روی نمای ساختمان مخصوصا جرم‌های ضخیم می‌باشد که موجب خوردگی و پوسیدگی در متریال‌های نمای ساختمان می‌شوند چه بسا افرادی بودند که بعد سال‌ها نمای آپارتمان خود را شسته‌اند و بعد از اتمام کار متوجه شده‌اند که متریال نما دچار خوردگی، شکستگی و ترک و پوسیدگی شده است که این ترمیم هم هزینه‌ی دیگری به‌همراه دارد که باید پس از شستشوی نما تقبل کنند اما اگر به‌موقع نمای ساختمان را از الودگی و جرم‌ها بزدایید دیگر نیاز نخواهد بود هزینه‌های این چنینی را پرداخت کنید.

مجموعه‌ی سپهر سپید ایرانیان، ابتدا برای نماشویی، کارشناسان خود را به محل موردنظر اعزام‌ می‌کنند کارشناسان مربوطه اول جنس متریال‌های به‌کار رفته در نمای ساختمان را بررسی می‌نمایند سپس میزان جرم و آلاینده‌ها را درنظر گرفته و باتوجه به آن ساز و کار نماشویی را در پیش می‌گیرند بر فرض مثال اگر نمای ساختمان تمام شیشه‌ای باشد از شوینده‌ی نانو و واترجت تک فاز استفاده می‌کنند ؛ چراکه شوینده‌ی نانو موجب می‌شود تا چند ماه نمای شیشه‌ای آلودگی‌ها را به خود جذب نکند واترجت تک فاز به‌دلیل شدت پایین‌تری در پرتاب آب، مانع از ترک‌ خوردن و شکستگی در شیشه می‌شود یا اگر نما آجری باشد ، یک کارشناس سپهر سپید ایرانیان به‌خوبی می‌داند که نباید از شوینده‌ی اسیدی در نماشویی این نوع از متریال استفاده کند چرا که شوینده‌ی اسیدی موجب فعل‌وانفعالات شیمیایی می‌شود و به متریال آسیب می‌رساند.

نماشویی سپهر سپید ایرانیان با مدرن‌ترین روش شستشو انجام‌ می‌شود این‌ مجموعه روش‌های پر هزینه‌ و زمان‌بری چون داربست را برای مشتریان خود به‌کار نمی‌برد چراکه به‌خوبی می‌داند کار با داربست علاوه‌بر این که یک روش نامطمئنی می‌باشد و خطرات جانی و مالی را در پی دارد انتقال داربست‌ها و نصب آن‌ها و جداسازی داربست برای اتمام کار و مجددا آن‌ها را به انباری انتقال دادن هم زمان‌بر و هم هزینه‌ی بالایی را خواهد داشت.

مجموعه‌ی سپهر سپید ایرانیان از مدرن‌ترین روش استفاده می‌کند این شیوه یعنی کار در ارتفاع با راپل صورت می‌گیرد، که نقطه اتصال آن معمولا از پشت‌بام یا نرده‌های یک ساختمان می‌باشد و درانتها به کمر راپل‌کار ختم می‌شود کار با راپل در ارتفاع از انعطاف‌پذیری بالایی برخوردار است راپل‌کار با شیوه‌ی صخره‌نوردی به‌راحتی می‌تواند به تمام نقاط نمای ساختمان دسترسی داشته باشد تا یک کار مطلوب را به مشتری تحویل دهد و به‌علاوه ایمنی بیشتری خواهد داشت درست است که راپل‌کار از طرف شرکت، بیمه حوادث می‌شود اما طنابی که در این زمینه استفاده می‌گردد خاصیت ارتجاعی داشته تا درصورت سقوط نابه‌هنگام راپل‌کار از انرژی وارده به او بکاهد و ضربه به راپل‌کار اصابت نکند این امر موجب می‌شود تا وی در امنیت کامل کار کند و هم‌ مشتری نگرانی و دغدغه‌ای از این بابت نخواهد داشت.

نماشویی شیشه یا کل نما؟

نماشویی در عصر حاضر از خدمات قابل توجه صاحبان آسمان‌خراش‌ها و ساختمان‌های مرتفعی چون برج‌ها می‌باشد مخصوصا اگر ساختمان‌های مربوط برای کسب‌وکار و فعالیت‌های تجاری  به‌کار برود صاحبان آن‌ها به نمای ساختمان و زیبایی و تمیزی آن بیشتر اهمیت می‌دهند اما فارغ از زیبایی و جذب مشتری به ساختمان‌های تجاری و حتی مسکونی خود، یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین ویژگی‌های نماشویی از بین بردن آلودگی‌ها و جرم‌های موجود در متریال‌های نما می‌باشد تا آلاینده‌ها و باکتری‌ها پوسیدگی و فرسودگی در متریال ایجاد نکنند.

نماشویی شیشه یا کل نما؟

امروزه بیشتر نماها ترکیبی می‌باشند، بعضی از نماها ترکیب چوب و کامپوزیت یا سنگ و شیشه و سایر موارد نیز هستند، اگر نمای ساختمان شما از متریال‌های مختلف ساخته شده باشد و بودجه‌‌ کافی برای شستشوی نمای ساختمان‌تان نداشته نباشید شما می‌توانید متریالی را در اولویت قرار دهید که آلودگی‌های بیشتری را به خود جذب می‌کند.

شرکت سپهر سپید ایرانیان کارشناسان متخصص و حرفه‌ای دارد که می‌توانند متریال‌های مختلف نمای ساختمان را شناسایی و ارزیابی کنند آن‌ها در اسرع وقت در محل حضور می‌یابند نمای ساختمان‌تان بررسی می‌کنند و باتوجه به متریال به‌کاررفته در نمای ساختمان‌تان و بودجه‌ای که دارید آن متریالی که در اولویت شستشو قرار دارد را نماشویی و تمیز می‌نمایند.

در نماهای ترکیبی که همراه با شیشه می‌باشد، به‌دلیل اینکه شیشه آلودگی‌ها  و جرم‌های موجود در محیط زیست و شرایط جوی آب‌وهوایی را زودتر به خود جذب می‌کند کارشناسان شرکت سپهر سپید ایرانیان ترجیح می‌دهند که شیشه‌های به‌کار رفته در نمای ساختمان را بشویند تا جلا و زیبایی نما دوچندان شود و از کدر بودن و کثیفی درآید.

خدمات نماشویی

در زیر اشاره ای می کنیم به خدماتی که ما در نماشویی برای شما انجام می دهیم:

انجام عملیات نماشویی در همه مناطق تهران و کرج، نماشویی با طناب و نماشویی با داربست و بدون داربست، استفاده از کلیه تجهیزات مورد نیاز نماشویی، پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، استفاده از مواد نانو در نماشویی نماهای سنگی و از بین بردن هر گونه آلودگی از روی آن ها، انجام نماشویی با استفاده از نانو و سیلیس، انجام خدمات نماشویی برای هر نوع و هر جنس از نما و استفاده از دستگاه های سند پلاست سه فاز در شستشوی نمای ساختمان که شما می توانید برای انجام هر یک از این خدمات و دریافت مشاوره با ما در شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید تماس بگیرید.

 

متعهدیم که به پشتوانه 7 سال تجربه ی خود، با ارائه ی بالاترین کیفیت در کمترین زمان ممکن در کنار شما باشیم . 

شرکت سپهر سپید ایرانیان

مجری کار در ارتفاع 

9 / 10
از 45 کاربر

ارسال نظر

آرین : نماشویی
1 0
واقعاً در زمینه نماشویی بهترین هستید
مدیریت : پاسخ
1 0
ممنونم دوست عزیز که در زمینه نماشویی ما رو بهترین میدونید
مطهره شریفی : نماشویی ساختمان
1 0
نماشویی نمای سرامیکی یا نمای کاشی هم نیاز به نماشویی دارد؟
مدیریت : پاسخ
1 0
این نوع نما نیز بعد از گذشت مدت زمانی نیاز به شستشوی نما پیدا می کند چرا که مشابه نمای سنگی می باشند اما ظریف تر
محمد : شستشوی نمای ساختمان
1 0
نماشویی با داربست بهتر هست یا نماشویی با راپل؟
مدیریت : پاسخ
1 0
برای پاسخ به این سوال نماشویی با طناب بهتر است یا با داربست به بخش مقالات مراجعه کنید.
امید : شستشو نما
2 0
واقعاً بهترین شرکت که در نماشویی میشناسم هستید
مدیریت : پاسخ
1 0
این لطف شما رو میرسونه ما رو در نماشویی بهترین می دونید
مهناز : قیمت نماشویی
1 0
قیمت نماشویی ساختمان به چه صورت هست؟
مدیریت : پاسخ
1 0
قیمت نماشویی ساختمان متری بوده و با توجه به متراژ نمای ساختمان و همچنین میزان آلودگی نمای ساختمان محاسبه می شود همنطور برای اطلاعات بیشتر می تونید با این شماره تلفن های زیر تماس بگیرید: 021-77616946 021-77616948
نوید : نماشویی چطور انجام می شود؟
1 0
نماشویی چطور انجام می شود؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام دوست عزیز نماشویی ساختمان با استفاده از طناب یا همان راپل انجام می گردد.
مریم : نماشویی نمای آجری
1 0
با سلام وقتتون به خیر قیمت نماشویی دیوار آجری با طناب چقدر درمیاد؟ سوله ای داریم به متراژ 3۰۰۰متر لطفا قیمت اجرای نماشویی رو اعلام نمایید. ممنونم
مدیریت : پاسخ
1 0
با سلام وقت بشما هم به خیر برای تعیین قیمت نماشویی در مرحله اول باید محل مورد نظر نما توسط کارشناسان ما برسی شود و سپس نرخ انجام کار مشخص شود. لطفا جهت دریافت مشاوره و استعلام قیمت شستشوی نمای ساختمان خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید .
قادر : مواد شستشو
1 0
قیمت نماشویی با طناب ساختمان 4 طبقه همراه با پاک کردن شیشه ها چقدر می باشد؟ از چه موادی برای شستشو نمای ساختمان استفاده می شود؟ شما نیرو های خودتون رو بیمه می کنید؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام برای گرفتن مشاوره و استعلام قیمت لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید. برای شستشوی نمای ساختمان از مواد هایی مانند: سیلیس ، دیسکیلیر و نانوی نمای ساختمان استفاده می شود که بستگی به جنس و وضعیت نمای ساختمان شما دارد و در مرحله اول باید برسی و کارشناسی شود. در خصوص بیمه نامه هم بله تمامی افراد تیم سپهر سپید ایرانیان راپل دارای بیمه می باشند.
جمالی : نفوذ آب در هنگام نماشویی
1 0
سلام وقتتون بخیر یک سوال زمانی که می خواهیم نماشویی ساختمان انجام دهیم برای جلوگیری از نفوذ آب به داخل در هنگام نماشویی چه کاری باید انجام داد ؟
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام دوست عزیز قبل از انجام نماشویی ساختمان تمامی پنجره ها بررسی می شود و اگر امکان نفوذ آب وجود داشت به ساکنین ساختمان اطلاع داده می شود و همینطور بهتر است زمان نماشویی با واترجت آب را به صورت مستقیم بر روی شیشه ها نگیرید.
فریبرز : نماشویی ساختمان
0 0
ممنونم از سپهر سپید ایرانیان بابت نماشویی که انجام دادید برای برج ما در شهرک غرب
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام دوست عزیز وقتتون بخیر خوش حالیم که در حوزه نماشویی رصایت شما را جلب کرده ایم.
فرشته : نماشویی با طناب یا راپل
0 0
نحوه انجام نماشویی با استفاده از داربست هست یا با طناب انجام می شود؟
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام دوست عزیز با به عواملی مانند نوع ساختمان شما بستگی دارد همچنین انجام نماشویی با طناب هم در زمان و هم در هزینه ها صرفه جوریی می شود.
fatemeh : نماشویی پنجره یا دیوار
0 0
نماشویی پنجره یا دیوار فقط در یک طبقه از ساختمان هم قابل انجام می باشد؟
مدیریت : پاسخ
0 0
بله، نسبت به میزان و نوع نماشویی با توجه به درخواست و نظرات مشتریان قابل انجام می‌باشد.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :