برای تماس کلیک کنید 09121451854

نماشویی با واترجت

contact us

نماشویی با واترجتنماشویی در طبقات بالا انواع و اقسام دارد که یکی از مهترین روش های آن میتواند نماشویی با واترجت باشد . در نماشویی با واترجت براحتی میتوانیم ساختمان های چندین طبقه و برج ها را بشوییم وتمیز کنیم. البته این کار از روش های صنعتی است که نیاز به متخصصین خاص خودش دارد و این متخصصین به کار خود واقف بوده و در کمترین زمان و بیشترین سرعت میتوانند کار شستشوی نماهای بسیار بلند را به راحتی انجام دهند. نماشویی در ارتفاعات بلند روش های متفاوتی دارد که نماشویی واترجت یکی از آنهاست . روش های دیگری نیز وجود داند مثل روش نماشویی با صخره نوردی ، روش نماشویی ساختمان های بلند با ابر و کف . که بسته به اینکه جنس نما چیست و میزان و شدت کثیفی آن چقدر است و متریال به کار رفته در نما از چه نوعی هستند ما یکی از انواع نماشویی که نام بردیم را به شما پیشنهاد میکنیم.

به همین منظور برای نماهایی که بیشتر شیشه هستند یا صنعتی و آجر سه سانتی و .. هستند نماشویی با واترجت پیشنهاد می شود.

در صورتی که چربی هایی بر روی نما مشاهد کردید که احتیاج به پاک شدن داشتند حتما از نماشویی واترجت استفاده کنید چرا که بهترین روش از بین بردن چربی های روی نما این روش می باشد.این روش یعنی شست و شوی نما با واترجت فقط برای نماشویی استفاده نمیشود . بلکه به این دلیل که آب با فشار بسیار بالایی از شیلنگ بیرون می آید و تسط این فشار بسیاری از کثیفی ها را میزداید در موارد دیگری نیز مثل کف کارخانه ها و یا شستشوی ماشین آلات و موارد مشابه اینچنینی به کار می رود.

مزیت استفاده از این نوع روش ها برای نماشویی ، نظیر روش نماشویی واترجت و سایر نماشویی ها ، استفاده نکردن از داربست است ، چرا که با توجه به آمار و ارقام اعلام شده هر ساله خسارات مالی جانی بسیاری را برای عدم رعایت ایمنی در نصب داربست ها شاهد بوده ایم. نصب داربست در موارد زیادی مثل کار کردن و ساخت نماس ساختمان ، سنگ کار و تعمیرات نمای ساختمان و یا بازسازی های متفاوت لازم است . اما همینطور که میبینید با ابداع روش های نوین برای نماشویی ، برای این منظور هیچگونهنیازی به نصب داربست نداریم و این خود از مزیت های سیستم های نماشویی جدید من جمله سیستم نماشویی واترجت می باشد.

از جمله تجهیزاتی که برای استفاده از شست و شوی نما با واترجت به کار میرود میتوان شوینده های نانو و دستگاههای واترجت را نام برد که از اصلی ترین بخش های این سیستم هستند.

طنابی که پرسنل نماشویی با واترجت با آن از ارتفاعات آویزان میشوند و در هوا کار شستشو را انجام میدهند نیز نقش بسیار موثری دارند و جنس این طناب ها هم از جنس های فوق العاده محکم است که میتواند از مهمترین فاکتورهای سیتم نماشویی واترجت به شمار بیاید.

ما متعهدیم که برای شستشوی نمای ساختمان با بهره گیری از تجربه ی 7 ساله ی خود ،بالاترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن و هزینه ای مناسب در کنار شما باشیم . 

شرکت رسمی سپهر سپید ایرانیان

مجری کار در ارتفاع

 
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :