برای تماس کلیک کنید 09121451854

نماشویی بدون داربست

contact us
نماشویی بدون داربستبعد از اتمام مراحل  ساخت و ساز و اینکه کار نمای ساختمان تمام شد برای اینکه نمای ساختمان پاکیزه شود و آثار مواد ساختمانی که بر روی نما مانده است مانند گچ و سیمان و غیره از بین برود احتیاج به نماشویی داریم . اما اصلا نگران اینکه ساختمانتان بلند است یا برج است و چگونه نماشویان به طبقات بالاتر دسترسی خواهند داشت نباشید و کار را به دست پرسنل نماشویی بدون داربست ما بسپارید . 
برای نماشویی بدون داربست اصلا مهم نیست که شما برج دارید یا یک واحد یک طبقه یا یک خانه ویلایی. در هر ارتفاعی نماشویی بدون داربست میتواند ساختمان شما را به بهترین شکل و بهترین کیفیت نماشویی کرده و یک نمای پاکیزه و فوق العاده را به شما تحویل دهد. بنابراین اصلا نگران کار نماشویی در ارتفاعات نباشید. نماشویی بدون داربست برای هر ساختمان بلندی لازم است چرا که حتی ساختمان هایی هم که تازه ساخت نیستند بعد از گذشت مدت زمانی نمایشان کثیف شده و احتیاج به نماشویی بدون داربست پیدا میکنند . دود و غبار شهر تهران کم نیست و کاهی اوقات باران های آلوده ای که در ابتدای فصل می بارد تمام نما را آلوده میکند و بهر حال پس از مدتی نیاز به نماشویی حس می شود. اینجاست که باید کار را به دست متخصصین نماشویی بدون داربست حرفه ای ما در سپهر سپید بسپارید و اصلا نگران نباشید. 
برخی از ساختمان ها هستند که باید همیشه پاکیزه باشند و نیاز مداوم به نماشویی بدون داربست دارند مانند بیمارستان ها ، مراکز تفریحی ، مراکز خرید ، هتل ها که تاثیر بسیار زیادی در جذب گردشگر دارد و در دیدگاه مردم بسیار مهم است و همیشه باید یک نمای فوق العاده پاکیزه داشته باشد . شما هتلی را در نظر بگیرید که با وجود امکانات تفریحی رفاهی زیاد اما ظاهر و نمایی کثیف دارد ، شما فکر میکنید این هتل بخاطر نما چقدر از مشتریانش را از دست خواهد داد ؟ خیلی ! چرا که بسیاری از مشتری ها و توریست ها در یک نگاه از روی ظاهر هتل و نمای آلوده نظرشان درباره هتل عوض خواهد شد. پس بنابراین برای اینطور محل ها نماشویی بدون داربست از ملزومات سالانه و گاها ماهانه است.
نماشویی بدون داربست به روش های متفاوتی انجام می شود : نماشویی با واترجت ، شستشوی نما با واتر سند بلاست، و یا شستشوی نما با روش ابر و طی. که در ادامه برخی از این گزینه ها را خدمت شما همراهان عزیز توضیح خواهیم داد. 
 

ما متعهدیم که برای شستشوی نمای ساختمان با بهره گیری از تجربه ی 7 ساله ی خود ،بالاترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن و هزینه ای مناسب در کنار شما باشیم . 

شرکت رسمی سپهر سپید ایرانیان

مجری کار در ارتفاع

10 / 10
از 6 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :