برای تماس کلیک کنید 09121451854

نماشویی برج

contact us

نماشویی برجنماشویی در کل به شستشوی نما و در واقع همان ظاهر ساختمان اطلاق می شود. در ایران و در کل در همه جای دنیا انواع مختلفی از نماشویی وجود دارد که با توجه به نوع ساختمانی که نماشویی برای آن انجام می شود متفاوت است. نماشویی برج که در این مقاله میخواهیم درباره آن توضیحاتی بدهیم یکی از مهمترین و تخصصی ترین انواع شست و شوی نما است که نیاز به تخصص خاص و ویژه خود دارد . گروهی که به عنوان پرسنل برای نماشویی برج فرستاده می شوند از خبره ترین و متخصص ترین افرادی هستند که برای اینگونه موارد آموزش دیده اند.

نماشویی برای برج با شست و شوی نما برای ساختمان های کوتاه بسیار متفاوت است. نماشویی برای ساختمان های رایج دشوار است اما شست و وشوی نمای برج یکی از سخت ترین نماشویی هاست که نیاز به دقت و مهارت فوق العاده زیادی دارد . به همین منظور اگر برای برج خود نیاز به نماشویی دارید حتما با شرکتی کار کنید که در این زمینه نیروهای کارکشته و متبحری را آموزش داده باشد. در هر صورت باید بدانیم که امروزه تکنولوژی هایی که برای شستن نمای ساختمان ها و علی الخصوص برج ها استفاده می شود بسیار جدید هستند و مانند گذشته به یکسری تجهیزات مثل داربست و دیگر روش های قدیمی ندارند. امروزه به جای استفاده از داربست برای نماشویی که البته این روش داربست در ساختمان هایی نظیر برج های بلند قامت قابل پیاده سازی نیستند، از روش های نوین شست و شوی نما مثل نماشویی بدون داربست استفاده می کنند .

برج ها قسمت های مختلفی برای شستشو دارند و از آنجاییکه تمام این قسمت ها در ارتفاعات هستند باید از روش هایی مثل نماشویی با صخره نوردی و دیگر روش های اینچنینی شستشوی برج را انجام داد . دسترسی به قسمت های مختلف نمای برج در شستن نمای برج از طرق آویزان شدن از بالای برج با طناب های خاص این کار امکان پذیر است. شستشوی شیشه های برج ، شستشوی دیوارهای برج ، شستشوی پنجره های برج و دیگرقسمت های برج زیر شاخه های نماشویی برج هستند که توسط متخصصین وارد و دوره دیده ی شرکت های کار در ارتفاع انجام میشود.

نماشویی برج شامل موارد بسیاری من جمله ساختمان بیمارستان های بلند ، مراکز و مجتمع های درمانی آموزشی ، ساختمان های تجاری ، ساختمان های عظیم الجثه و غیره میشود.

برای اینکه کار نماشویی سریع تر انجام شود یک تیم که ممکن است برای مثال تعدادشان به بیست نفر برسد از  بالای برج به شکل همزمان به پایین میآیند و همزمان با استفاده از دستگاه های مخصوص شستشو از بالا تا پایین برج را میشویند.

اگر برای نماشویی برج و یا ساختمان های تجاری احتیاج به تیمی برای نماشویی دارید یا اینکه شما را مسئول انجام این کار کرده اند و یا اینکه جزء مدیران ساختمان هستید و باید به دنبال یک شرکت کار در ارتفاع خوب برای انجام نماشویی ساختمانی بزرگ و یا برج باشید به شدت در انتخاب شرکت و تیم شست و شوی نمای برج دقت نمایید . چرا که مقوله نماشویی برج با دیگر روش های شست و شوی نما بسیار متفاوت است . سرعت و دقت ، ایمنی و مهارتی که برای نماشویی برج مورد نیاز است در ساختمان های دیگر و نما های دیگر نماشویی بسیار کمتر است چرا که در نماشویی برج ارتفاع بسیار زیاد است و کار در ارتفاعات به هیچ وجه آسان نیست و تیم کار در ارتفاع باید بسیار کارکشته و حرفه ای باشند که بتوانند با ایمنی کامل و انجام نکات ایمنی کار نماشویی برج را به اتمام رسانده و در کنار آن نتیجه خوبی را هم برای سفارش دهنده از نظر اهداف تمیزی برج به همراه داشته باشند. پس حتما در انتخاب تیم نماشویی برج دقت کنید.

ما متعهدیم که برای شستشوی نمای ساختمان با بهره گیری از تجربه ی 7 ساله ی خود ،بالاترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن و هزینه ای مناسب در کنار شما باشیم . 

شرکت رسمی سپهر سپید ایرانیان

مجری کار در ارتفاع

 
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :