برای تماس کلیک کنید 09121451854

نماشویی ساختمان دانشگاه

contact us

از متریال های گوناگونی برای ساخت نما استفاده میشود که هر کدام از این متریال ها نیز روش های شستشوی متفاوتی دارند. نمای ساختمان بر اثر عوامل مختلف و بخصوص عوامل جوی به مرور آلوده و جرم گرفته میشود. از بین بردن آلودگی و جرم نمای ساختمان به راحتی انجام نمیشود. اول از هر چیز ابعاد بزرگ نمای ساختمان اجازه دسترسی را به تمام قسمت های نما نمیدهد. دوما در نماشویی تنها مقداری آب و مواد شوینده کافی نیست و باید از مواد مخصوصی برای این کار استفاده شود. شرکت هایی وجود دارند که تحت عنوان شرکت های نماشویی فعالیت کرده و در صورت درخواست شما میتوانند تمامی نمای ساختمان را با روش های دسترسی مناسب و همچنین تجهیزات مختص این کار شستشو دهند.

تمامی ساختمان هایی که در سطح شهره ها وجود دارند از آلودگی های جوی در امان نخواهند بود. یکی از این ساختمان ها که نمای آن ابعاد بزرگی نیز دارد دانشگاه میباشد. نمای ساختمان دانشگاه از هر متریالی ساخته شده است. حتی در بسیاری از ساختمان های دانشگاه از متریال های ترکیبی برای ساخت نما بکار گرفته میشود که هین موضوع شستشوی آنرا با مشکل مواجه میکند.

در نماشویی ساختمان دانشگاه باید از تیم با تجربه و همچنین با تعداد نفرات بالا برای نماشویی با طناب استفاده شود. همانطور که میدانید و در بالا نیز به آن اشاره کردیم ساختمان دانشگاه ها ابعاد بزرگی دارند و تنها چند نفر نمیتوانند نمای به این بزرگی را شستشو دهند.

تجهیزاتی که برای نماشویی ساختمان دانشگاه به کار میرود باید از مدرن ترین تجهیزات باشد. برای اینکه روند نماشویی به سرعت پیش رود و همچنین با بالاترین کیفیت انجام شود باید دستگاه های مدرنی در این خصوص به کار گرفته شود. دستگاه های مدرنی که برای این کار وجود دارد را میتوان واتر سند بلاست و واتر جت نامید که البته هر کدام نسبت به تشخیص کارشناسان مورد استفاده قرار میگیرند.

در  نماشویی ساختمان دانشگاه ممکن است علاوه بر نماشویی نیاز به پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان نیز باشد. پیچ و رولپلاک کردن برای ساختمان هایی مورد استفاده قرار میگیرد که نمای آنها از سنگ و یا آجر تشکیل شده باشد. شرکت هایی برای نماشویی ساختمان دانشگاه باید به خدمت گرفته شوند که بتوانند خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را نیز ارائه دهند، زیرا در صورتیکه کارفرما نیاز به پیچ و رولپلاک کردن نما پیدا کرد بتوان این خدمات را ارائه داد.

 
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :