برای تماس کلیک کنید 09121451854

نماشویی ساختمان مخابرات

contact us

شاید بتوان از قید شستشوی نمای ساختمان های با ارتفاع کم گذشت ولی ساختمان هایی که ارتفاع بلندی دارند باید نماشویی شوند. ساختمان های بلند به دلیل چشم گیر بودن همواره باید نمایی تمیز داشته باشند تا شکوه خود را حفظ کنند و زیبا باقی بمانند. یکی از ساختمان هایی که ارتفاع بلندی دارد مخابرات میباشد. نمای ساختمان مخابرات از هر متریالی ساخته میشود ولی معمولا نمای این ساختمان ها از یک نوع متریال ساخته نمیشود. متریال به کار رفته در نمای ساختمان مخابرات به صورت ترکیبی ساخته میشود.

برای نماشویی ساختمان مخابرات بهترین روش دسترسی که یک شرکت شستشوی نمای ساختمان میتواند انتخاب کند نماشویی با طناب میباشد. ساختمان مخابرات از ساختمان های پر رفت و آمد است و به همین دلیل نمیتوان از داربست استفاده نمود. روش دسترسی با داربست از روش های منسوخ شده است و همچنین مزاحمت هایی را برای مراجعه کنندگان بوجود می آورد. در روش دسترسی با طناب به راحتی میتوان بدون آنکه مزاحمت هایی را ایجاد نمود به تمیز نمودن قسمت های مختلف ساختمان مشغول شد.

همانطور که گفته شد رفت و آمد به ساختمان مخابرات بسیار بالاست که از همین رو باید شستشوی نما در مدت کوتاهی انجام شود. نمیتوان شستشوی نمای ساختمان مخابرات را در عرض چندین روز انجام داد زیرا باعث مختل شدن روند رسیدگی به کار مردم میشود. برای انجام نماشویی ساختمان مخابرات بهتر است اول از هر چیز با شرکت طی شود که در چه زمانی میتواند پروژه را به اتمام برساند. معمولا باید از تیم با تعداد نفرات بالا استفاده شود تا در مدت کوتاهی که ممکن است یک رو باشد به اتمام برسد.

در نماشویی ساختمان مخابرات شرکت باید از ابزار آلات و تجهیزات کامل برای نماشویی ساختمان برخوردار باشد. ابزار آلات و تجهیزاتی که برای نماشویی ساختمان مخابرات به کار میرود کمی با تجهیزات مورد استفاده در ساختمان های مسکونی متفاوت است. در ساختمان های مسکونی به دلیل اینکه از یک نوع متریال برای ساخت نما استفاده میشود نیازی به کاربرد تمامی وسایل موجود برای نماشویی نیست. در نماشویی ساختمان مخابرات از تجهیزاتی همچون واتر سند بلاست و واتر جت و همچنین شوینده های مخصوص استفاده میشود که قادر هستند تا با بهترین کیفیت شستشو را انجام دهند.

قبل از تماس با یک شرکت برای نماشویی ساختمان مخابرات ابتدا از این موضوع اطمینان حاصل کنید که آیا شرکت مورد نظر سابقه انجام نماشویی برای ساختمان هایی نظیر مخابرات را دارد یا خیر و همچنین چه تعداد پروژه در زمینه شستشوی نمای ساختمان مخابرات را به پایان رسانده است.

 
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :