برای تماس کلیک کنید 09121451854

نماشویی ساختمان مسکونی

contact us

نماشویی ساختمان مسکونی نیز مانند دیگر روش های شست و شوی نما است اما با توجه به اینکه ساختمان های مسکونی اغلب خیلی بلند نیستند و در اندازه های استاندارد تری نسبت به برج ها و مراکز اداری تجاری بزرگ ساخته می شوند  ، نماشویی شان راحت تر است و در مقیاس های کوچکتری انجام میشود.

نماشویی ساختمان مسکونی از این جهت که اندازه ساختمان های بزرگ و مجتمع های تجاری پر رفت و آمد نیست ساده تر است و نیاز به نماشویی در فواصل زمانی کوتاه ندارد. از طرفی در صورتی که شست و شوی نمای ساختمان مسکونی فورس نباشد میتوان از روش های نماشویی با داربست و غیره استفاده کرد. البته امروزه از روش هایی مثل نماشویی بدون داربست و نماشویی ساختمان مسکونی با واتر جت و سایر موارد برای ساختمان های مسکونی نیز استفاده می کنند.

نماشویی ساختمان مسکونی

در این روش زمانی که مدیریت ساختمان یک تیم کار در ارتفاع را برای انجام نماشویی ساختمان مسکونی انتخاب میکنند ، باید دقت داشته باشند که در ابتدای امر و قبل از اینکه شستن نما شروع شود روش های شست و شوی نما که میخواهند برای آن ساختمان استفاده کنند را انتخاب کنند و در قرار داد نماشویی انواع ساختمان مسکونی از همان روش شستن نمای ساختمان مسکونی که در قرار داد ذکر شده است استفاده کنند . همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که برای عقد قرارداد باید تمامی نکاتی را که نمیتواند برای شست و شوی نمای ساختمان مسکونی بعد از اتمام کار ابهام بوجود بیاورد را ذکر کنید . برای مثال تعداد پرسنلی که برای کار نماشویی ساختمان مسکونی به محل ساختمان اعزام میشوند ، نوع شستن نما و تکنولوژی که از آن برای نماشویی ساختمان مسکونی استفاده میکنند باید کامل ذکر شود برای مثال این نکته را در قرار داد ذکر کنید که از چه روشی برای شست و شوی نمای ساختمان مسکونی استفاده میکنند ، روش آویزان شدن با طناب از بالای ساختمان ، روش نماشویی با داربست و یا روش های دیگر .

در کل این نکته را در نظر داشته باشید که نماشویی ساختمان مسکونی نیز مانند دیگر روش های نماشویی شامل روش های مختلف و متفاوتی است و گروههای متفاوت نماشویی که از شرکت های کار در ارتفاع مختلف اعزام می شوند از تخصص ها و مهارت های متفاوت و منحصر بفرد خود بهره مند هستند و تمامی این نکات را در هنگام انتخاب شرکتی که برای کار در ارتفاع انتخاب میکنید و در هنگام عقد قرار داد باید در نظر داشته باشید و از آنها به شکل کامل آگاهی داشته باشید.

 
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :