برای تماس کلیک کنید 09121451854

نماشویی ساختمان نوساز

contact us

ساختمان های تازه تاسیس به دلیل عملیات ساخت و سازی که بر روی آنها انجام شده است معمولا بعد از تکمیل ساخت نیاز به نماشویی دارند تا بتوان ظاهر اصلی ساختمان را روئیت کرد. به همین منظور به تمام پیمانکارانی که مشغول ساخت و ساز هستند توصیه میکنیم پس از اتمام مراحل ساخت ساختمان و قبل از تحویل واحد ها به خریداران نسبت به نماشویی ساختمان نوساز خود اقدام نمایند. به این صورت هم نمای ساختمان زیباتر خواهد شد و به دلیل اینکه تمیزی ظاهری ساختمان یکی از نکات تاثیر گذار بر روی خانم ها می باشد احتمال فروش واحدهای مسکونی ساختمان بالاتر خواهد رفت. نماشویی ساختمان تازه تاسیس را میتوان بدون نیاز به داربست و با استقاده از طناب انجام داد. پس نگران کاهش زیبایی ساختمان و یا اشغال شدن فضا به دلیل نصب داربست نباشید.

افراد مشغول در تیم ما از خبره ترین و با تجربه ترین افراد در زمینه ی نماشویی هستند که میتوانند تنها با چند طناب نسبت به نماشویی ساختمان تازه تاسیس نمایند.

نماشویی ساختمان نوساز

معمولا ساختمان های تازه تاسیس در حین ساخت به دلیل کارهایی از قبیل سنگ تراشی ، گچ کاری و... بر نمای آنها گرده ی مخصوص این کارها قرار میگیرد که مستقیما بر روی زیبایی ساختمان تاثیر منفی خواهد گذاشت این امر در صورتی که اصلاح نشود مطمئنا بر روی میزان خرید واحد ها و حتی اجاره آنها توسط مستاجرات تاثیر خواهد گذاشت زیرا خانم ها معمولا بر روی ظاهر خانه ای که قرار است درآن زندگی کنند حساسیت بالایی داشته و در صورتی که به هنگام مراجعه به ساختمان جهت دیدن واحد های نوساز با ظاهر کثیف ساختمان مواجه شوند تا حد قابل توجهی از خرید یا اجاره ممکن است پشیمان شوند. به همین خاطر است که نماشویی ساختمان نوساز مورد اهمیت است تا ظاهر زیبایی که در نمای ساختمان بر روی آن کار شده است بیش از پیش خود نمایی نماید.

در صورتی که در نمای ساختمان از نور های رنگی استفاده کرده باشید بعد از نماشویی ساختمان نوساز میبینید که جلوه ساختمانتان چندین برابر خواهد شد.

نماشویی به دو صورت انجام میشود. در صورتی که نمای شما تنها آلودگی سطحی داشته باشد افراد نما شویی که از جانب شرکت ما به محل شما اعزام میشوند تنها با آب پر فشار اقدام به زدودن آلودگی از سطح نمای شما میکنند.

در صورتی که نمای شما آلودگی سنگین تری داشته باشد از مخلوطی از آب پرفشار و مواد شوینده استفاده میشود. پس از نماشویی ساختمان نوساز به صورت حرفه ای اقدام به شستن شیشه ها با ابزار مخصوص کرده که هر شیشه را پس از شستن خشک میکنن تا جای لکه ی آب بر روی آن نماند. در نهایت یک ساختمان نوساز زیبا تحویل شما داده خواهد شد.

 
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :