برای تماس کلیک کنید 09121451854

نماشویی ساختمان های دولتی

contact us

سپهر سپید یکی از مجموعه های فعال و متخصص در امر نماشویی از جمله نماشویی ساختمان های دولتی می باشد. ساختمان هایی که وجود دارند که همواره افراد زیادی در آن به رفت و آمد میپردازند. این ساختمان ها باید از جلوه ظاهری زیبایی برخوردار باشند. زیبایی نمای این ساختمان ها ارتباط مستقیمی با فرهنگ مردم یک شهر دارد. ساختمان های دولتی از جمله این ساختمان ها هستند که باید نمای تمیز و زیبایی داشته باشند.

شرکت های بسیاری وجود دارند که انجام نماشویی ساختمان های دولتی را برعهده میگیرند. نماشویی ساختمان های دولتی به روش نماشویی با طناب انجام میشود که بهترین نوع شستشوی نمای ساختمان میباشد.

نماشویی ساختمان های دولتی

البته برخی از شرایط وجود دارند که از طناب نمیتوان برای نماشویی ساختمان های دولتی استفاده کرد و باید از روش بستن داربست برای نماشویی این ساختمان ها استفاده کرد. با این حال روش نماشویی بدون داربست بسیار رایج تر می باشد.

برای نماشویی ساختمان های دولتی باید نکاتی را قبل از هر اقدامی به یاد داشته باشید:

1.  ساختمان های دولتی به دلیل اینکه متراژ و ابعاد بزرگی دارند از هزینه بالاتری در شستشوی نمای ساختمان برخوردار هستند.

2.  ممکن است ساختمان قدیمی شده باشد که در این حالت نماشویی ساختمان های دولتی باید با دستگاه های مخصوصی انجام شود. ساختمان های دولتی قدیمی اغلب نماهای آجری دارند و به همین دلیل با هر وسیله ای نمیتوان کار شستشوی نمای ساختمان را انجام داد. در این نوع نماها از دستگاه هایی مانند واترجت و سند بلاست استفاده میشود تا جرم و آلودگی از سطح نما برطرف شود.

3.  در نماشویی ساختمان های دولتی ممکن است بخشی از سنگ نما دچار لقی باشد که در اینصورت باید از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان برای محکم کردن سنگ نما استفاده شود. پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان هزینه جداگانه ای علاوه بر شستشوی نماس ساختمان در بر خواهد داشت.

4.  اگر نمای ساختمان شیشه ای باشد با روش های ساده تری از نماشویی ساختمان استفاده میشود. در این روش نماشویی ساختمان های دولتی از تی و مواد شوینده استفاده میشود و جرم ایجاد شده بر روی بنا نسبتا راحت تر تمیز خواهد شد.

5.  نماشویی ساختمان های دولتی بهتر است در زمانی انجام شود که هوا آرام بوده و باد مشغول به وزیدن نباشد. باد ممکن است باعث ایجاد خطرات و آسیب هایی برای کارگران شود.

6. در نماشویی ساختمان های دولتی باید به وجود سیم های برق در مجاورت کارگران توجه شود. وجود هر  گونه سیم برق در مجاورت کارگران ممکن است باعث بروز آسیب های جدی به آنها شود.

 
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :