برای تماس کلیک کنید 09121451854

نماشویی فروشگاه

contact us

نماشویی فروشگاهبا توجه به افزایش آلاینده های هوا از جمله دود و گرد و غبار نیاز است نمای ساختمان هر از چندگاهی شسته شود که به این کار نماشویی می گویند. فروشگاه ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. نماشویی فروشگاه یکی از مواردی است که نیاز است هر از چندگاهی برای حفظ زیبایی فروشگاه به خصوص در شهرهای بزرگ انجام شود.

در بسیاری از مواقع بعد از این که فروشگاه ساخته می شود، به دلیل نوساز بودن و ریختن سیمان بر روی آن نمای فروشگاه زیبایی خودش را به خوبی نشان نمی دهد، از این رو در این مواقع نیاز است که کار نماشویی فروشگاه انجام شود. نماشویی ساختمان فقط به دلیل زیبایی نمی باشد بلکه آلاینده ها باعث می شوند تا سنگ به مرور خراب شده و بشکند و نیاز به ترمیم پیدا کرده و در نتیجه هزینه بالاتری را متحمل شوید.‌

روش های مختلفی برای نماشویی ساختمان وجود دارد که بر حسب نوع ساختمان یکی ار آن ها انتخاب می شود که این روش ها عبارتند از استفاده از داربست، استفاده از طناب و استفاده از کمربند محافظ.

نماشویی ساختمان و نماشویی فروشگاه یکی از سخت ترین کارهای دنیا می باشد که فرد باید از تخصص و تجربه بالایی برای انجام این کار برخوردار بوده و بسیار احتیاط کند.

در بین روش های موجود در نما شویی فروشگاه، استفاده از داربست از امنیت بالاتری برخودار می باشد زیرا علاوه بر اینکه داربست موجب ایجاد تکیه گاهی برای فرد می شود همچنین یک کمر بند ایمنی نیز برای محافظت و حفظ تعادل فرد به کار گرفته می شود.

سه روش برای نماشویی وجود دارد. در اولین روش شستشوی نمای ساختمان به وسیله آب انجام می شود و این زمانی امکان دارد که دیوار فروشگاه جرم و آلودگی زیادی ندارد و از این رو با آب به خوبی تمیز می شود. روش دوم استفاده از آب و سیلیس در نماشویی فروشگاه می باشد و به این ترتیب لکه ها و جرم ها بوسیله آن پاک می شوند. روش آخر هم اسید شویی می باشد که برای از بین بردن ماسه و تمیز کردن سنگ های گرانیت و برخی دیگر از سنگ ها استفاده می شود.

قیمت نماشویی فروشگاه به عوامل مختلفی بستگی دارد که از آن جمله می توان به ارتفاع ساختمان اشاره کرد و باید مشخص شود که نیاز به داربست جهت نماشویی می باشد یا خیر. نوع سنگ مصرفی در نمای ساختمان نیز در قیمت نماشویی موثر می باشد. میزان آلودگی و سالم بودن یا نبودن سنگ یکی از دیگر مواردی می باشد که در قیمت نماشویی تاثیر می گذارد.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :