برای تماس کلیک کنید 09121451854

نماشویی مراکز خرید

contact us

نماشویی مراکز خریدیکی از مهمترین عواملی که به مراکز خرید رونق می بخشد تمیز بودن و درخشیدن نمای آن است. به همین دلیل است که نماشویی مراکز خرید از مهمترین نمونه های شستن نما به شمار می رود. شستن نمای مراکز خرید به شکل مستقیم بر روی فروش مرکز خرید و میزان موفقیت و مطرح شدنش در میان مردم تاثیر میگذارد.

نماشویی انواع متفاوتی دارد . قبل از اینکه نماشویی مراکز خرید را شروع کنند همیشه بسیاری از مواردباید چک شود. برای مثال اولین چیزی که باید چک شود و مورد بررسی قرار بگیرد ساعات رفت و آمد و شلوغی مراکز خرید است. شست و شوی نمای بخش ورودی را برای اینطور مکان ها زمانی انجام میدهند که رفت و آمد مردم به این محل به حداقل رسیده باشد. برای مثال ممکن است برای نماشویی قسمت ورودی مراکز خرید بسیار شلوغ که در طی روز زمانی برای این کار پیدا نمیشود شست و شوی نما را شب هنگام انجام بدهند . نماشویی در شب نیز مشکلات خاص خودش را داردو سختی های کار چند برابر می شود. چرا که در هنگام شب یکی از مشکلاتی که برای مثال ممکن است پیش بیاید عدم دید کافی و یا نداشتن نور مناسب در ارتفاعات بالاست. البته مشکلات دیگری نیز وجود دارد مانند جمع کردن پروژه نماشویی سر در مراکز خرید تا زمانی که مشتری ها میخواهند به مراکز خرید مراجعه کنند. برای ساختمان های شخصی یا برج های شخصی قضیه فرق میکند و براحتی در هر زمان از شبانه روز میتوانیم کار نماشویی ساختمان را انجام بدهیم اما در نماشویی مراکز خرید قضیه کاملا متفاوت است و اصلا شبیه شست و شوی نما های دیگر نیست و سختی های خاص خودش را دارد . به همین دلیل است که ممکن است گاهی هزینه نماشویی مراکز خرید از سایر نماها بیشتر باشد و مشتریان برای شستن نمای مراکز خریدشان باید هزینه بیشتری بپردازند.

از طرفی این نکتهرا هم باید متذکر شویم که هزینه کردن برای نماشویی مراکز خرید خود به نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود. مراکز خریدی که ظاهر تمیز تری دارند نسبت به مراکزی که نمای کثیف و زشتی دارند درصد فروششان بیشتر است . پس هرچقدر هم هزینه برای نماشویی بپردازند باز هم سود کرده اند.

در رابطه با شست و شوی نمای مراکز خرید شاید برای شما این سوال پیش بیاید که هر چند وقت یکبار نیاز به نماشویی پیش می آید؟

بهتر است بدانیم که برای پاسخ دادن به این سوال فاکتورهای مختلفی را باید کنار هم بچینیم تا به جواب درستی برسیم . مثلا اینکه مرکز خرید از نظر بزرگی چقدر مسافت دارد و نمای آن چقدر بزرگ است ؟ اینکه نمای مرکز خرید از چه متریالی تشکیل شده است ، و یا اینکه قرار است از چه متدی برای نماشویی مراکز خرید استفاده شود. جواب این سوال ها در کنار همدیگر به شما کمک میکند تا با در اختیار گذاشتن این اطلاعات برای گروه نماشویان به راحتی به شما بگویند که هر چند وقت یک بار نیاز به نماشویی دارید.

ما متعهدیم که برای شستشوی نمای ساختمان با بهره گیری از تجربه ی 7 ساله ی خود ،بالاترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن و هزینه ای مناسب در کنار شما باشیم . 

شرکت رسمی سپهر سپید ایرانیان

مجری کار در ارتفاع

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :