برای تماس کلیک کنید 09121451854

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان سنگی

contact us

اگر شما نیز جز آن دسته از افرادی هستید که در نمای ساختمان خود از نمای سنگی استفاده نموده اید حتما با این مشکل که ممکن است پس از چند سال بخش هایی از سنگ ها از جای خود درآمده و یا اینکه سنگ های نمای شما به صورت کامل خارج شده و سقوط نموده اند، مواجه شده اید. برای جلوگیری از این مشکل راه های بسیاری را می توان پیشنهاد داد اما بهترین آنها را می توان به نوعی پیچ و رولپلاک نمای ساختمان سنگی در نظر گرفت. زیرا در صورتی که هر نوع محکم سازی به غیر از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان سنگی بر روی نمای ساختمان مورد استفاده قرار گیرد همچنان امکان سقوط و یا خروج سنگ نما از جایگاه خود را داشته و نمی توان مطمئن بود که نما به صورت کامل نگهداری شده است.

برای آنکه نمای ساختمان را پیچ و رولپلاک نمای ساختمان سنگی نمایند ابتدا باید با استفاده از داربست ( نماکاران مبتدی) و یا با استفاده از طناب ( افراد حرفه ای و مجهز) از بالای ساختمان اقدام به پیچ و رولپلاک نمای ساختمان کنند. شرکت کار در ارتفاع یکی از متخصصین در این زمینه است که با استفاده از طناب به پیچ و رولپلاک نمای ساختمان می پردازد. این کار با استفاده از دریل های مخصوص و پیچ های چند سانتی متری انجام می شود و در نهایت پس از محکم کاری سوراخ های ایجاد شده با استفاده از بتونه ی همرنگ سنگ ساختمان شما پوشانده می شوند تا نمودی از دید سایر افراد نداشته باشد.

بهترین روش پیچ و رولپلاک نمای ساختمان این است که نما را هر 50 سانت به 50 سانت با استفاده از یک پیچ 6 الی 7 سانتی محکم نمود در این صورت می توان انتظار داشت که هر سنگ با دو پیچ در ابتدا و انتها به خوبی به بدنه ی اصلی ساختمان چسبیده و دیگر خطری نخواهد داشت.

به این نکته باید توجه داشته باشید که در سنگ هایی که جنس آنها آهکی و یا گرانیتی می باشد نحوه پیچ و رولپلاک کردن مقداری متفاوت خواهد بود در کار این تفاوت مهارت شخص نصب کننده پیچ و رولپلاک نیز در نتیجه نهایی به دست آمده تاثیر گذار خواهد بود.

در صورتی که ساختمان شما از نوع آپارتمان های مرتفع می باشد که افراد زیادی در آن زندگی می کنند حتما باید به بحش امنیت نمای آن توجه ویژه ای نمایید به همین دلیل است که پیچ و رولپلاک نما در ساختمان های مرتفع و پر جمعیت  دارای اهمیت بیشتری خواهد بود زیرا در صورتی که نما به خوبی بر جای خود محکم نشده باشد می تواند به مرور زمان از جای خود خارج شده و سقوط نماید و در این صورت است که احتمال بروز بحران زیاد خواهد بود. همچنین سنگ نما بر اثر بروز زلزله نیز می تواند از جای خود خارج نموده و تلفات و خسارات وارده را افزایش دهد همین دلایل کافی است تا شما به اهمیت بیشتر پیچ و رولپلاک نمای ساختمان سنگی پی ببرید.

در صورتی که مایل به پیچ و رولپلاک نمای ساختمان سنگی خود هستید می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره های لازمه نسبت به سفارش ارائه خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان خود اقدام نمایید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :